Pred polirani vtiči
Splice-on vtiči
Standardni vtiči
Hot Melt vtiči
Testni vtiči za golo vlakno

Pred polirani vtiči

SC XPFit Plus je predpoliran in že tovarniško sestavljen vtič za vlakna v 900 mikronski zaščiti. Montaža traja manj kot 2 minuti, posebno znanje ni potrebno. Ustreza TIA/EIA 568-C.3. Navodilo za montažo (SC).
09121pred poliran vtič SC OM1 XPFit Plus SENKO, 0.9mm
09124pred poliran vtič SC OM2 XPFit Plus SENKO, 0.9mm
09127pred poliran vtič SC OM3 XPFit Plus SENKO, 0.9mm
0912Cpred poliran vtič SC OS2 XPFit Plus SENKO, 0.9mm
0912Fpred poliran vtič SCAPC XPFit Plus SENKO, 0.9mm
0912Lpred poliran vtič SCAPC XPFit Plus SENKO, drop kabel
Pred polirani vtiči XPFit Plus LC OM1/OM2/OM3/OS2, SENKO
LC XPFit Plus je predpoliran in že tovarniško sestavljen vtič za vlakna v 900 mikronski zaščiti. Montaža traja manj kot 2 minuti, posebno znanje ni potrebno. Ustreza TIA/EIA 568-C.3.
09131pred poliran vtič LC OM1 XPFit Plus SENKO, 0.9mm
09134pred poliran vtič LC OM2 XPFit Plus SENKO, 0.9mm
09137pred poliran vtič LC OM3 XPFit Plus SENKO, 0.9mm
0913Cpred poliran vtič LC OS2 XPFit Plus SENKO, 0.9mm
0913Dpred poliran vtič LCAPC OS2 XPFit Plus SENKO, 0.9mm
Podstavki in držala za montažo SC/LC CPFit Plus vtičev
Priporočamo nabavo enega podstavka z držalom na vsakih 100 vtičev
09141podstavek in držalo za montažo SC XPFit Plus vtičev
09142podstavek in držalo za montažo LC XPFit Plus vtičev

Kovček z orodjem za montažo predpoliranih XPFit ali drugih "hitrih" vtičev dobite med orodji.

Splice-on vtiči

Swift splice-on vtiči SCAPC/SCUPC SM, Ilsintech
Splice-on vtiči ali vtiči za varjenje omogočajo nezapleteno terensko rabo in kvalitetne spoje. Ob naročilu vtiča je potrebno navesti dimenzijo kabla! Izbiramo lahko med okroglimi kabli premera 0.9, 2 ali 3mm in ploščatim kablom 2x3mm.
0929JSwift splice-on vtič SCUPC SM, Ilsintech
0929KSwift splice-on vtič SCAPC SM, Ilsintech
Swift splice-on vtiči LCAPC/LCUPC SM, Ilsintech
Splice-on vtiči ali vtiči za varjenje omogočajo nezapleteno terensko rabo in kvalitetne spoje. Ob naročilu vtiča je potrebno navesti dimenzijo kabla! Izbiramo lahko med okroglimi kabli premera 0.9, 2 ali 3mm in ploščatim kablom 2x3mm.
0929LSwift splice-on vtič LCUPC SM, Ilsintech
0929MSwift splice-on vtič LCAPC SM, Ilsintech
Swift splice-on vtiči FCAPC/FCUPC SM, Ilsintech
Splice-on vtiči ali vtiči za varjenje omogočajo nezapleteno terensko rabo in kvalitetne spoje. Ob naročilu vtiča je potrebno navesti dimenzijo kabla! Izbiramo lahko med okroglimi kabli premera 0.9, 2 ali 3mm in ploščatim kablom 2x3mm.
0929NSwift splice-on vtič FCUPC SM, Ilsintech
0929OSwift splice-on vtič FCAPC SM, Ilsintech

Standardni vtiči

POF konektor HFBR 4501Z/4511Z
09103POF konektor HFBR 4501Z siv
09104POF konektor HFBR 4511Z moder
Premium Epoxy SC/SCAPC vtiči za MM/SM vlakna, SENKO
SENKO Premium vtiči iz zaloge imajo Mini uvodnice in odprtino za kabel premera 2 mm. Barva uvodnice se določi pri naročilu. Standardna barva uvodnic za SC MM in SM UPC vtiče je rdeča in črna, ter zelena in črna za APC vtiče.
09302SENKO Premium Epoxy vtič SC za MM vlakna, 2mm
0930KSENKO Premium Epoxy vtič SC za SM vlakna, 2mm
0930MSENKO Premium Epoxy vtič SCAPC za SM vlakna, 2mm
Premium Epoxy LC/LCAPC vtiči za MM/SM vlakna, SENKO
SENKO Premium vtiči iz zaloge imajo Mini uvodnice in odprtino za kabel premera 2 mm. LC vtiči imajo lahko vezni člen, ki povezuje 2 vtiča v enoto. Barva uvodnice in vezni člen se določi pri naročilu. Standardna barva uvodnic za LC MM in SM UPC vtiče je bela in rumena, ter zelena in črna za APC vtiče.
09304SENKO Premium Epoxy vtič LC za MM vlakna, 2mm
0930USENKO Premium Epoxy vtič LC za SM vlakna, 2mm
0930WSENKO Premium Epoxy vtič LCAPC za SM vlakna, 2mm

Hot Melt vtiči

ST/SC Hot Melt vtiči za MM vlakna
09321konektor ST Hot Melt za MM vlakna
09322konektor SC Hot Melt za MM vlakna

Testni vtiči za golo vlakno

SC/LC/FC testni vtiči za golo vlakno
Vtič za golo vlakno se uporablja za spajanje vlakna na merilno opremo. Na ta način lahko preverimo kavaliteto vlakna pred polaganjem ali izdelamo začasni spoj. Vtič za golo vlakno lahko uporabimo večkrat. Vlakno spojimo in razdvojimo v nekaj sekundah.
09333SC testni konektor za golo vlakno
09335LC testni konektor za golo vlakno
09337FC testni konektor za golo vlakno