Lastnosti

▪ EZŽ priključni kabli so izdelani v Premium Grade kvaliteti poliranja za APC (Angled Physical Contact) ali UPC (Ultra Physical Contact) po IEC 61300-3-6 in IEC 61755-3-1.
▪ Poleg optičnih lastnosti (IL in RL) preverjamo tudi geometrijo čela vtiča, spojno površino, mehansko zanesljivost in čistočo. Natezna trdnost najmanj 40 N. Odpornost na udarce 100 N. Dopustni polmer zvijanja 20 mm.
▪ Za spenjanje kablov uporabljamo mehko PVC spiralo, ki ne stiska in zato ne poškoduje plašča.
▪ Premium priključni kabli imajo na razdalji 20 cm trajno nalepko s serijsko številko. List s poročilom o testiranju kabla z enako številko, kot na kablu je priložen v vrečki, kar zagotavlja sledljivost kvalitete.
▪ Kable posamično pakiramo v PVC vrečko z identifikacijsko nalepko.
▪ Za označevanje polaritete, namesto obročkov s številkami, uporabljamo različne barve kabelskih uvodnic, pri LC-jih pa različne barve skrčk.
  Barve kabelskih uvodnic za ST, SC in FC MM UPC vtiče

  Barve kabelskih uvodnic za ST, SC in FC SM UPC vtiče

  Barve kabelskih uvodnic za SC in FC SM APC vtiče

  Barve kabelskih uvodnic za LC MM in SM UPC vtiče (bele uvodnice z belo in rumeno skrčko)

  Barve kabelskih uvodnic za LC SM APC vtiče (zelene uvodnice z belo in rumeno skrčko)
▪ Standardno uporabljamo mini kabelske uvodnice (boote) in sicer dolžine 20mm za LC vtiče in 25mm za SC in FC vtiče.
▪ Kabli na zalogi imajo LSZH plašč s premerom 1.8mm in so 2 metra dolgi. SM kabli imajo vgrajeno na upogibanje manj občutljivo G657A1 vlakno. MM kabli imajo vgrajena OM1 ali OM4 vlakna.
Dodatne prednosti: 
▪ Popusti za večje količine ▪ Vtiči in dolžina po naročilu ▪ Pakiranje in označevanje po naročilu

Povezovalni kabli z 24 vtiči na obeh straneh - Mini breakout cables with 24 connectors on both sides
Kabel je mini breakout rumene barve z LSZH plaščem in ima vstavljeno/predpripravljeno PG16 uvodnico na obeh straneh. Vtiči so v PVC zaščitni vrečki.

Vsi povezovalni kabli so izdelani v Premium kvaliteti s priloženimi merilni listi. Vlakno G652D ali G657A1 v tesni zaščiti 0.9mm. Standardna dolžina odcepa na obeh straneh je 0.5 metra.

Vtiče, dolžino odcepov in tip vlakna se določi ob naročilu!
09R0APremium povezovalni kabel OS2 z 24 vtiči na vsaki strani3.0 m
09R0BPremium povezovalni kabel OS2 z 24 vtiči na vsaki strani5.0 m
09R0CPremium povezovalni kabel OS2 z 24 vtiči na vsaki strani7.0 m
09R0DPremium povezovalni kabel OS2 z 24 vtiči na vsaki strani10.0 m
09R0EPremium povezovalni kabel OS2 z 24 vtiči na vsaki strani15.0 m
Priključni kabli 9/125 dvojni ST na ST/SC/LC/FC
Tovarniško izdelani priključni kabli so skladni z RoHS normo in zasnovani tako, da izpolnjujejo stroge mehanske in okoljske zahteve. Na voljo so tudi enojne (simplex) izvedbe, dodatno oplaščeni kabli in ojačitve z jeklenim oklepomi. Hiter odzivni čas!
09412Premium priključni kabel 9/125 dvojni ST na ST2.0 m
09422Premium priključni kabel 9/125 dvojni ST na SC2.0 m
09442Premium priključni kabel 9/125 dvojni ST na LC2.0 m
09462Premium priključni kabel 9/125 dvojni ST na FC2.0 m
Priključni kabli 9/125 dvojni SC/SCAPC na SC/SCAPC/LC/LCAPC/FC/FCAPC/E2000/E2000APC/LX5/LX5APC
Tovarniško izdelani priključni kabli so skladni z RoHS normo in zasnovani tako, da izpolnjujejo stroge mehanske in okoljske zahteve. Na voljo so tudi enojne (simplex) izvedbe, dodatno oplaščeni kabli, ojačitve z jeklenim oklepom in merilni kabli v Master Grade kvaliteti. Hiter odzivni čas!
09512Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na SC2.0 m
09522Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na SCAPC2.0 m
09532Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na SCAPC2.0 m
09542Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na LC2.0 m
09552Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na LCAPC2.0 m
09562Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na LC2.0 m
09572Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na LCAPC2.0 m
09582Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na FC2.0 m
09592Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na FCAPC2.0 m
095A2Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na FC2.0 m
095B2Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na FCAPC2.0 m
095D2Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na E20002.0 m
095E2Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na E2000APC2.0 m
095F2Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na E20002.0 m
095G2Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na E2000APC2.0 m
095J2Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na LX52.0 m
095K2Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na LX5APC2.0 m
095L2Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na LX52.0 m
095M2Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na LX5APC2.0 m
Priključni kabli 9/125 dvojni LC/LCAPC na LC/LCAPC/FC/FCAPC/E2000/E2000APC/LX5/LX5APC
Tovarniško izdelani priključni kabli so skladni z RoHS normo in zasnovani tako, da izpolnjujejo stroge mehanske in okoljske zahteve. Na voljo so tudi enojne (simplex) izvedbe, dodatno oplaščeni kabli, ojačitve z jeklenim oklepom in merilni kabli v Master Grade kvaliteti. Hiter odzivni čas!
09612Premium priključni kabel 9/125 dvojni LC na LC2.0 m
09622Premium priključni kabel 9/125 dvojni LC na LCAPC2.0 m
09632Premium priključni kabel 9/125 dvojni LCAPC na LCAPC2.0 m
09642Premium priključni kabel 9/125 dvojni LC na FC2.0 m
09652Premium priključni kabel 9/125 dvojni LC na FCAPC2.0 m
09662Premium priključni kabel 9/125 dvojni LCAPC na FC2.0 m
09672Premium priključni kabel 9/125 dvojni LCAPC na FCAPC2.0 m
096D2Premium priključni kabel 9/125 dvojni LC na E20002.0 m
096E2Premium priključni kabel 9/125 dvojni LC na E2000APC2.0 m
096F2Premium priključni kabel 9/125 dvojni LCAPC na E20002.0 m
096G2Premium priključni kabel 9/125 dvojni LCAPC na E2000APC2.0 m
096J2Premium priključni kabel 9/125 dvojni LC na LX52.0 m
096K2Premium priključni kabel 9/125 dvojni LC na LX5APC2.0 m
096L2Premium priključni kabel 9/125 dvojni LCAPC na LX52.0 m
096M2Premium priključni kabel 9/125 dvojni LCAPC na LX5APC2.0 m
Prijemalo IET za LC in SC vtiče, Miller/Ripley
Prijemalo omogoča varno vtikanje in iztikanje različnih optičnih vtičev, kadar zaradi velikega števila povezav tako opravilo s prsti roke ni več mogoče!
99A5Vprijemalo IET za LC in SC vtiče, Miller
Uniboot OM3 preklopni LC priključni kabli, SENKO
Zaradi enega samega okroglega dvožilnega kabla (premera 2mm ali 3mm) in mini uvodnice, zasede Uniboot skoraj polovico manj prostora. Dodatno lahko kadarkoli in brez težav zamenjamo polariteto.
09G71SENKO Uniboot OM3 preklopni LC priključni kabel1.0 m
09G72SENKO Uniboot OM3 preklopni LC priključni kabel2.0 m
09G73SENKO Uniboot OM3 preklopni LC priključni kabel3.0 m
09G75SENKO Uniboot OM3 preklopni LC priključni kabel5.0 m
Priključni kabli 9/125 dvojni FC/FCAPC na FC/FCAPC/E2000/E2000APC/LX5/LX5APC
Tovarniško izdelani priključni kabli so skladni z RoHS normo in zasnovani tako, da izpolnjujejo stroge mehanske in okoljske zahteve. Na voljo so tudi enojne (simplex) izvedbe, dodatno oplaščeni kabli, ojačitve z jeklenim oklepom in merilni kabli v Master Grade kvaliteti. Hiter odzivni čas!
09712Premium priključni kabel 9/125 dvojni FC na FC2.0 m
09722Premium priključni kabel 9/125 dvojni FC na FCAPC2.0 m
09732Premium priključni kabel 9/125 dvojni FCAPC na FCAPC2.0 m
097D2Premium priključni kabel 9/125 dvojni FC na E20002.0 m
097E2Premium priključni kabel 9/125 dvojni FC na E2000APC2.0 m
097F2Premium priključni kabel 9/125 dvojni FCAPC na E20002.0 m
097G2Premium priključni kabel 9/125 dvojni FCAPC na E2000APC2.0 m
097J2Premium priključni kabel 9/125 dvojni FC na LX52.0 m
097K2Premium priključni kabel 9/125 dvojni FC na LX5APC2.0 m
097L2Premium priključni kabel 9/125 dvojni FCAPC na LX52.0 m
097M2Premium priključni kabel 9/125 dvojni FCAPC na LX5APC2.0 m
Priključni kabli 9/125 dvojni E2000/E2000APC na E2000/E2000APC/LX5/LX5APC
Premium priključni kabli so izdelani iz Reichle & De-Massari E2000 vtičev oziroma iz Hubert+Suhner LX5 vtičev in Corning vlakna. Testiranje vključuje pregled z mikroskopom, IL in RL meritve ter opcijsko test geometrije z interferometrom.
098D2Premium priključni kabel 9/125 dvojni E2000 na E20002.0 m
098E2Premium priključni kabel 9/125 dvojni E2000 na E2000APC2.0 m
098G2Premium priključni kabel 9/125 dvojni E2000APC na E2000APC2.0 m
098J2Premium priključni kabel 9/125 dvojni E2000 na LX52.0 m
098K2Premium priključni kabel 9/125 dvojni E2000 na LX5APC2.0 m
098L2Premium priključni kabel 9/125 dvojni E2000APC na LX52.0 m
098M2Premium priključni kabel 9/125 dvojni E2000APC na LX5APC2.0 m
Priključni kabli 9/125 dvojni LX5/LX5APC na LX5/LX5APC
Premium priključni kabli so izdelani iz Hubert+Suhner LX5 vtičev in Corning vlakna. Geometrija čela vtiča je v skladu z standardom Telcordia GR-326-Core 3. izdaja. Testiranje vključuje pregled z mikroskopom, IL in RL meritve ter opcijsko test geometrije z interferometrom.
09AJ2Premium priključni kabel 9/125 dvojni LX5 na LX52.0 m
09AK2Premium priključni kabel 9/125 dvojni LX5 na LX5APC2.0 m
09AM2Premium priključni kabel 9/125 dvojni LX5APC na LX5APC2.0 m
Priključni kabli 50/125 OM4 dvojni ST/SC/LC na ST/SC/LC
Tovarniško izdelani priključni kabli so skladni z RoHS normo in zasnovani tako, da izpolnjujejo stroge mehanske in okoljske zahteve. Na voljo so tudi enojne (simplex) izvedbe in dodatno oplaščeni kabli. Hiter odzivni čas!
09C12Premium priključni kabel 50/125 OM4 dvojni ST na ST2.0 m
09C22Premium priključni kabel 50/125 OM4 dvojni ST na SC2.0 m
09C32Premium priključni kabel 50/125 OM4 dvojni ST na LC2.0 m
09C72Premium priključni kabel 50/125 OM4 dvojni SC na SC2.0 m
09C82Premium priključni kabel 50/125 OM4 dvojni SC na LC2.0 m
09CA2Premium priključni kabel 50/125 OM4 dvojni LC na LC2.0 m
Priključni kabli 62.5/125 dvojni ST/SC/LC/MTRJ na ST/SC/LC/MTRJ
Tovarniško izdelani priključni kabli so skladni z RoHS normo in zasnovani tako, da izpolnjujejo stroge mehanske in okoljske zahteve. Na voljo so tudi enojne (simplex) izvedbe in dodatno oplaščeni kabli. Hiter odzivni čas!
09M12Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni ST na ST2.0 m
09M22Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni ST na SC2.0 m
09M32Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni ST na LC2.0 m
09M52Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni ST na MTRJ2.0 m
09N12Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni SC na SC2.0 m
09N22Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni SC na LC2.0 m
09N42Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni SC na MTRJ2.0 m
09O12Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni LC na LC2.0 m
09O32Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni LC na MTRJ2.0 m