Z vami od 1971             Prijava na novice sl  en








SIQ
Facebook YouTube Twitter Instagram LinkedIn


Lastnosti
 ▪ EZŽ priključni kabli so izdelani v Premium Grade kvaliteti poliranja za APC (Angled Physical Contact) ali UPC (Ultra Physical Contact) po IEC 61300-3-6 in IEC 61755-3-1.

 
 ▪ Poleg optičnih lastnosti (IL in RL) preverjamo tudi geometrijo čela vtiča, spojno površino, mehansko zanesljivost in čistočo. Natezna trdnost najmanj 40 N. Odpornost na udarce 100 N. Dopustni polmer zvijanja 20 mm.
 ▪ Za spenjanje kablov uporabljamo mehko PVC spiralo, ki ne stiska in zato ne poškoduje plašča.
 ▪ Premium priključni kabli imajo na razdalji 20 cm trajno nalepko s serijsko številko. List s poročilom o testiranju kabla z enako številko, kot na kablu je priložen v vrečki, kar zagotavlja sledljivost kvalitete.

 ▪ Kable posamično pakiramo v PVC vrečko z identifikacijsko nalepko.
 ▪ Za označevanje polaritete, namesto obročkov s številkami, uporabljamo različne barve kabelskih uvodnic, pri LC-jih pa različne barve skrčk.

  Barve kabelskih uvodnic za ST, SC in FC MM UPC vtiče

  Barve kabelskih uvodnic za ST, SC in FC SM UPC vtiče

  Barve kabelskih uvodnic za SC in FC SM APC vtiče

  Barve kabelskih uvodnic za LC MM in SM UPC vtiče (bele uvodnice z belo in rumeno skrčko)

  Barve kabelskih uvodnic za LC SM APC vtiče (zelene uvodnice z belo in rumeno skrčko)
 ▪ Standardno uporabljamo mini kabelske uvodnice (boote) in sicer dolžine 20mm za LC vtiče in 25mm za SC in FC vtiče.
 ▪ Kabli na zalogi imajo LSZH plašč s premerom 1.8mm in so 2 metra dolgi. SM kabli imajo vgrajeno na upogibanje manj občutljivo G657A1 vlakno. MM kabli imajo vgrajena OM1 ali OM4 vlakna.
Dodatne prednosti: 

▪ Popusti za večje količine ▪ Vtiči in dolžina po naročilu ▪ Pakiranje in označevanje po naročilu



Povezovalni kabli z 24 vtiči na obeh straneh - Mini breakout cables with 24 connectors on both sides Kabel je mini breakout rumene barve z LSZH plaščem in ima vstavljeno/predpripravljeno PG16 uvodnico na obeh straneh. Vtiči so v PVC zaščitni vrečki.

Vsi povezovalni kabli so izdelani v Premium kvaliteti s priloženimi merilni listi. Vlakno G652D ali G657A1 v tesni zaščiti 0.9mm. Standardna dolžina odcepa na obeh straneh je 0.5 metra.

Vtiče, dolžino odcepov in tip vlakna se določi ob naročilu!
09R0APremium povezovalni kabel OS2 z 24 vtiči na obeh straneh, dolžina 3m Premium povezovalni kabel OS2 z 24 vtiči na obeh straneh, dolžina 3m
09R0BPremium povezovalni kabel OS2 z 24 vtiči na obeh straneh, dolžina 5m Premium povezovalni kabel OS2 z 24 vtiči na obeh straneh, dolžina 5m
09R0CPremium povezovalni kabel OS2 z 24 vtiči na obeh straneh, dolžina 7m Premium povezovalni kabel OS2 z 24 vtiči na obeh straneh, dolžina 7m
09R0DPremium povezovalni kabel OS2 z 24 vtiči na obeh straneh, dolžina 10m Premium povezovalni kabel OS2 z 24 vtiči na obeh straneh, dolžina 10m
09R0EPremium povezovalni kabel OS2 z 24 vtiči na obeh straneh, dolžina 15m Premium povezovalni kabel OS2 z 24 vtiči na obeh straneh, dolžina 15m




Priključni kabli 9/125 dvojni ST na ST/SC/LC/FC Tovarniško izdelani priključni kabli so skladni z RoHS normo in zasnovani tako, da izpolnjujejo stroge mehanske in okoljske zahteve. Na voljo so tudi enojne (simplex) izvedbe, dodatno oplaščeni kabli in ojačitve z jeklenim oklepomi. Hiter odzivni čas!
09412Premium priključni kabel 9/125 dvojni ST na ST2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni ST na ST
09422Premium priključni kabel 9/125 dvojni ST na SC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni ST na SC
09442Premium priključni kabel 9/125 dvojni ST na LC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni ST na LC
09462Premium priključni kabel 9/125 dvojni ST na FC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni ST na FC




Priključni kabli 9/125 dvojni SC/SCAPC na SC/SCAPC/LC/LCAPC/FC/FCAPC/E2000/E2000APC/LX5/LX5APC Tovarniško izdelani priključni kabli so skladni z RoHS normo in zasnovani tako, da izpolnjujejo stroge mehanske in okoljske zahteve. Na voljo so tudi enojne (simplex) izvedbe, dodatno oplaščeni kabli, ojačitve z jeklenim oklepom in merilni kabli v Master Grade kvaliteti. Hiter odzivni čas!
09512Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na SC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na SC
09522Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na SCAPC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na SCAPC
09532Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na SCAPC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na SCAPC
09542Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na LC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na LC
09552Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na LCAPC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na LCAPC
09562Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na LC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na LC
09572Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na LCAPC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na LCAPC
09582Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na FC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na FC
09592Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na FCAPC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na FCAPC
095A2Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na FC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na FC
095B2Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na FCAPC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na FCAPC
095D2Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na E20002.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na E2000
095E2Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na E2000APC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na E2000APC
095F2Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na E20002.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na E2000
095G2Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na E2000APC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na E2000APC
095J2Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na LX52.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na LX5
095K2Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na LX5APC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni SC na LX5APC
095L2Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na LX52.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na LX5
095M2Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na LX5APC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni SCAPC na LX5APC




Priključni kabli 9/125 dvojni LC/LCAPC na LC/LCAPC/FC/FCAPC/E2000/E2000APC/LX5/LX5APC Tovarniško izdelani priključni kabli so skladni z RoHS normo in zasnovani tako, da izpolnjujejo stroge mehanske in okoljske zahteve. Na voljo so tudi enojne (simplex) izvedbe, dodatno oplaščeni kabli, ojačitve z jeklenim oklepom in merilni kabli v Master Grade kvaliteti. Hiter odzivni čas!
09612Premium priključni kabel 9/125 dvojni LC na LC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni LC na LC
09622Premium priključni kabel 9/125 dvojni LC na LCAPC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni LC na LCAPC
09632Premium priključni kabel 9/125 dvojni LCAPC na LCAPC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni LCAPC na LCAPC
09642Premium priključni kabel 9/125 dvojni LC na FC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni LC na FC
09652Premium priključni kabel 9/125 dvojni LC na FCAPC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni LC na FCAPC
09662Premium priključni kabel 9/125 dvojni LCAPC na FC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni LCAPC na FC
09672Premium priključni kabel 9/125 dvojni LCAPC na FCAPC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni LCAPC na FCAPC
096D2Premium priključni kabel 9/125 dvojni LC na E20002.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni LC na E2000
096E2Premium priključni kabel 9/125 dvojni LC na E2000APC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni LC na E2000APC
096F2Premium priključni kabel 9/125 dvojni LCAPC na E20002.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni LCAPC na E2000
096G2Premium priključni kabel 9/125 dvojni LCAPC na E2000APC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni LCAPC na E2000APC
096J2Premium priključni kabel 9/125 dvojni LC na LX52.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni LC na LX5
096K2Premium priključni kabel 9/125 dvojni LC na LX5APC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni LC na LX5APC
096L2Premium priključni kabel 9/125 dvojni LCAPC na LX52.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni LCAPC na LX5
096M2Premium priključni kabel 9/125 dvojni LCAPC na LX5APC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni LCAPC na LX5APC




Prijemalo IET za LC in SC vtiče, Miller/Ripley Prijemalo omogoča varno vtikanje in iztikanje različnih optičnih vtičev, kadar zaradi velikega števila povezav tako opravilo s prsti roke ni več mogoče!
99A5Vprijemalo IET za LC in SC vtiče, Miller prijemalo IET za LC in SC vtiče, Miller




Uniboot OM3 preklopni LC priključni kabli, SENKO Zaradi enega samega okroglega dvožilnega kabla (premera 2mm ali 3mm) in mini uvodnice, zasede Uniboot skoraj polovico manj prostora. Dodatno lahko kadarkoli in brez težav zamenjamo polariteto.
09G71SENKO Uniboot OM3 preklopni LC priključni kabel1.0 m SENKO Uniboot OM3 preklopni LC priključni kabel
09G72SENKO Uniboot OM3 preklopni LC priključni kabel2.0 m SENKO Uniboot OM3 preklopni LC priključni kabel
09G73SENKO Uniboot OM3 preklopni LC priključni kabel3.0 m SENKO Uniboot OM3 preklopni LC priključni kabel
09G75SENKO Uniboot OM3 preklopni LC priključni kabel5.0 m SENKO Uniboot OM3 preklopni LC priključni kabel




Priključni kabli 9/125 dvojni FC/FCAPC na FC/FCAPC/E2000/E2000APC/LX5/LX5APC Tovarniško izdelani priključni kabli so skladni z RoHS normo in zasnovani tako, da izpolnjujejo stroge mehanske in okoljske zahteve. Na voljo so tudi enojne (simplex) izvedbe, dodatno oplaščeni kabli, ojačitve z jeklenim oklepom in merilni kabli v Master Grade kvaliteti. Hiter odzivni čas!
09712Premium priključni kabel 9/125 dvojni FC na FC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni FC na FC
09722Premium priključni kabel 9/125 dvojni FC na FCAPC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni FC na FCAPC
09732Premium priključni kabel 9/125 dvojni FCAPC na FCAPC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni FCAPC na FCAPC
097D2Premium priključni kabel 9/125 dvojni FC na E20002.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni FC na E2000
097E2Premium priključni kabel 9/125 dvojni FC na E2000APC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni FC na E2000APC
097F2Premium priključni kabel 9/125 dvojni FCAPC na E20002.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni FCAPC na E2000
097G2Premium priključni kabel 9/125 dvojni FCAPC na E2000APC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni FCAPC na E2000APC
097J2Premium priključni kabel 9/125 dvojni FC na LX52.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni FC na LX5
097K2Premium priključni kabel 9/125 dvojni FC na LX5APC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni FC na LX5APC
097L2Premium priključni kabel 9/125 dvojni FCAPC na LX52.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni FCAPC na LX5
097M2Premium priključni kabel 9/125 dvojni FCAPC na LX5APC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni FCAPC na LX5APC




Priključni kabli 9/125 dvojni E2000/E2000APC na E2000/E2000APC/LX5/LX5APC Premium priključni kabli so izdelani iz Reichle & De-Massari E2000 vtičev oziroma iz Hubert+Suhner LX5 vtičev in Corning vlakna. Testiranje vključuje pregled z mikroskopom, IL in RL meritve ter opcijsko test geometrije z interferometrom.
098D2Premium priključni kabel 9/125 dvojni E2000 na E20002.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni E2000 na E2000
098E2Premium priključni kabel 9/125 dvojni E2000 na E2000APC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni E2000 na E2000APC
098G2Premium priključni kabel 9/125 dvojni E2000APC na E2000APC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni E2000APC na E2000APC
098J2Premium priključni kabel 9/125 dvojni E2000 na LX52.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni E2000 na LX5
098K2Premium priključni kabel 9/125 dvojni E2000 na LX5APC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni E2000 na LX5APC
098L2Premium priključni kabel 9/125 dvojni E2000APC na LX52.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni E2000APC na LX5
098M2Premium priključni kabel 9/125 dvojni E2000APC na LX5APC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni E2000APC na LX5APC




Priključni kabli 9/125 dvojni LX5/LX5APC na LX5/LX5APC Premium priključni kabli so izdelani iz Hubert+Suhner LX5 vtičev in Corning vlakna. Geometrija čela vtiča je v skladu z standardom Telcordia GR-326-Core 3. izdaja. Testiranje vključuje pregled z mikroskopom, IL in RL meritve ter opcijsko test geometrije z interferometrom.
09AJ2Premium priključni kabel 9/125 dvojni LX5 na LX52.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni LX5 na LX5
09AK2Premium priključni kabel 9/125 dvojni LX5 na LX5APC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni LX5 na LX5APC
09AM2Premium priključni kabel 9/125 dvojni LX5APC na LX5APC2.0 m Premium priključni kabel 9/125 dvojni LX5APC na LX5APC




Priključni kabli 50/125 OM4 dvojni ST/SC/LC na ST/SC/LC Tovarniško izdelani priključni kabli so skladni z RoHS normo in zasnovani tako, da izpolnjujejo stroge mehanske in okoljske zahteve. Na voljo so tudi enojne (simplex) izvedbe in dodatno oplaščeni kabli. Hiter odzivni čas!
09C12Premium priključni kabel 50/125 OM4 dvojni ST na ST2.0 m Premium priključni kabel 50/125 OM4 dvojni ST na ST
09C22Premium priključni kabel 50/125 OM4 dvojni ST na SC2.0 m Premium priključni kabel 50/125 OM4 dvojni ST na SC
09C32Premium priključni kabel 50/125 OM4 dvojni ST na LC2.0 m Premium priključni kabel 50/125 OM4 dvojni ST na LC
09C72Premium priključni kabel 50/125 OM4 dvojni SC na SC2.0 m Premium priključni kabel 50/125 OM4 dvojni SC na SC
09C82Premium priključni kabel 50/125 OM4 dvojni SC na LC2.0 m Premium priključni kabel 50/125 OM4 dvojni SC na LC
09CA2Premium priključni kabel 50/125 OM4 dvojni LC na LC2.0 m Premium priključni kabel 50/125 OM4 dvojni LC na LC




Priključni kabli 62.5/125 dvojni ST/SC/LC/MTRJ na ST/SC/LC/MTRJ Tovarniško izdelani priključni kabli so skladni z RoHS normo in zasnovani tako, da izpolnjujejo stroge mehanske in okoljske zahteve. Na voljo so tudi enojne (simplex) izvedbe in dodatno oplaščeni kabli. Hiter odzivni čas!
09M12Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni ST na ST2.0 m Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni ST na ST
09M22Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni ST na SC2.0 m Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni ST na SC
09M32Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni ST na LC2.0 m Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni ST na LC
09M52Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni ST na MTRJ2.0 m Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni ST na MTRJ
09N12Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni SC na SC2.0 m Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni SC na SC
09N22Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni SC na LC2.0 m Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni SC na LC
09N42Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni SC na MTRJ2.0 m Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni SC na MTRJ
09O12Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni LC na LC2.0 m Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni LC na LC
09O32Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni LC na MTRJ2.0 m Premium priključni kabel 62.5/125 dvojni LC na MTRJ