Z vami od 1971             prijava na novice sl  en








SIQ
Facebook YouTube Twitter Instagram LinkedIn

Pigtails
EZŽ Premium zaključni kabli, poleg skladnosti z industrijskimi standardi, še posebej izpolnjujejo zahteve za geometrijo čela vtiča, spojno površino, mehansko zanesljivost, površinske poškodbe vlakna in za čistočo.

Na voljo so tri različne zaščite.

1. Tesna zaščita (Tight), kjer lahko naenkrat odstranimo 3-5 cm 900 mikronskega plašča.
2. Pol tesna zaščita (Semi-tight), kjer lahko naenkrat odstranimo 10-20 cm 900 mikronskega plašča.
3. Lažje snemljiva zaščita (Easy strip), kjer lahko naenkrat odstranimo 100-150 cm 900 mikronskega plašča.

Zaključni kabli na zalogi imajo lažje snemljivo zaščito (Easy Strip) premera 0.9mm iz LSZH in na upogibanje manj občutljivo ITU-T G.657.A1 vlakno.

Kabli so pakirani po 12 kosov v PVC vrečko z identifikacijsko nalepko in poročilom o testiranju. Dolžina je 2 metra.

Vsak EZŽ zaključni kabel je izdelan v Premium Grade kvaliteti poliranja za APC (Angled Physical Contact) ali UPC (Ultra Physical Contact) po IEC 61300-3-6 in IEC 61755-3-1



Dodatne prednosti: Popusti za večje količine ▪ Vtiči in dolžina po naročilu ▪ Pakiranje in označevanje po naročilu


Premium zaključni kabli 9/125/900 z ST/SC/SCAPC/LC/LCAPC/FC/FCAPC vtiči
V kompletu je 12 zaključnih kablov, barve po DIN VDE 0888.
09S12Premium zaključni kabel 9/125/900 z ST vtičem2.0 m Premium zaključni kabel 9/125/900 z ST vtičem
09S22Premium zaključni kabel 9/125/900 z SC vtičem2.0 m Premium zaključni kabel 9/125/900 z SC vtičem
09S32Premium zaključni kabel 9/125/900 z SCAPC vtičem2.0 m Premium zaključni kabel 9/125/900 z SCAPC vtičem
09S4SPremium zaključni kabel OS2 z LC vtičem, SENKO2.0 m Premium zaključni kabel OS2 z LC vtičem, SENKO
09S5SPremium zaključni kabel OS2 z LCAPC vtičem, SENKO2.0 m Premium zaključni kabel OS2 z LCAPC vtičem, SENKO
09S62Premium zaključni kabel 9/125/900 z FC vtičem2.0 m Premium zaključni kabel 9/125/900 z FC vtičem
09S72Premium zaključni kabel 9/125/900 z FCAPC vtičem2.0 m Premium zaključni kabel 9/125/900 z FCAPC vtičem



Premium zaključni kabli 9/125/900 z E2000/E2000APC/LX5/LX5APC vtiči
Komplet 12 zaključnih kablov, barve po DIN VDE 0888

Zaključni kabli E2000 so izdelani iz Reichle & De-Massari vtičev in Corning vlakna v tesni zaščiti. Testiranje vključuje pregled z mikroskopom (Westover), IL in RL meritve (EXFO IQS 12001) in test geometrije z interferometrom (DAISI).
09SD2Premium zaključni kabel 9/125/900 z E2000 vtičem2.0 m Premium zaključni kabel 9/125/900 z E2000 vtičem
09SE2Premium zaključni kabel 9/125/900 z E2000APC vtičem2.0 m Premium zaključni kabel 9/125/900 z E2000APC vtičem
09SJ2Premium zaključni kabel 9/125/900 z LX5 vtičem2.0 m Premium zaključni kabel 9/125/900 z LX5 vtičem
09SK2Premium zaključni kabel 9/125/900 z LX5APC vtičem2.0 m Premium zaključni kabel 9/125/900 z LX5APC vtičem



Premium zaključni kabli 50/125/900 OM4 z ST/SC/LC vtiči  
Komplet 12 zaključnih kablov, barve po DIN VDE 0888
09ST2Premium zaključni kabel 50/125/900 OM4 z ST vtičem2.0 m Premium zaključni kabel 50/125/900 OM4 z ST vtičem
09SU2Premium zaključni kabel 50/125/900 OM4 z SC vtičem2.0 m Premium zaključni kabel 50/125/900 OM4 z SC vtičem
09SW2Premium zaključni kabel 50/125/900 OM4 z LC vtičem2.0 m Premium zaključni kabel 50/125/900 OM4 z LC vtičem



Premium zaključni kabli 62.5/125/900 OM1 z ST/SC/LC vtiči
Komplet 12 zaključnih kablov, barve po DIN VDE 0888
09V12Premium zaključni kabel 62.5/125/900 OM1 z ST vtičem2.0 m Premium zaključni kabel 62.5/125/900 OM1 z ST vtičem
09V22Premium zaključni kabel 62.5/125/900 OM1 z SC vtičem2.0 m Premium zaključni kabel 62.5/125/900 OM1 z SC vtičem
09V32Premium zaključni kabel 62.5/125/900 OM1 z LC vtičem2.0 m Premium zaključni kabel 62.5/125/900 OM1 z LC vtičem

Potrebujete pomoč pri izbiri ali imate posebne zahteve? Pokličete +386 1 423 69 50 ali pišite na info@ezz.si