Lastnosti

▪ EZŽ zaključni kabli so izdelani v Premium kvaliteti (IL po IEC 61300-3-34 stopnja B in RL po IEC 61300-3-6 stopnja 2)!
▪ Poleg optičnih lastnosti (IL in RL) preverjamo tudi geometrijo čela vtiča, spojno površino, mehansko zanesljivost in čistočo.
▪ Premium zaključni kabli na zalogi imajo (Easy Strip) lažje snemljivo zaščito premera 0.9mm iz LSZH, kjer lahko naenkrat odstranimo 100-150 cm 900 mikronskega plašča. Opcijsko je na voljo še tesna zaščita (Tight), kjer lahko naenkrat odstranimo 3-5 cm 900 mikronskega plašča in pol tesna zaščita (Semi-tight), kjer lahko naenkrat odstranimo 10-20 cm 900 mikronskega plašča.
▪ Barvi zunanje in notranje zaščite sta enaki! Ko snamemo 900 mikronsko zaščito je pod njo enake barve tudi 250 mikronska zaščita!
▪ SM zaključni kabli imajo vgrajeno na upogibanje manj občutljivo G657A1 vlakno. MM zaključni kabli imajo vgrajena OM1, OM4 ali OM5 vlakna. Na voljo tudi OM2 in OM3 vlakna.
▪ Snop EZŽ Premium zaključnih kablov v 12-ih različnih barvah je pakiran v PVC vrečki z identifikacijsko nalepko in poročilom o testiranju. Standardna dolžina kablov je 2 metra. Uporabljamo mini kabelske uvodnice (boote) dolžine 15mm. Snop je spet z mehko PVC spiralo, vtiči so dodatno zaščiteni.
Dodatne prednosti: 
▪ Popusti za večje količine ▪ Vtiči in dolžina po naročilu ▪ Pakiranje in označevanje po naročilu

Enojni zaključni kabli premera 3mm - Simplex pig-tails with 3mm OD
Premium pred-pripravljeni enojni zaključni kabli so primerni za notranjo uporabo. Plašč kabla je iz LSZH s premerom 3mm. Vtiči in dolžina po naročilu.
09Y2Wzaključni kabel G657A1 enojni SCAPC 3mm LSZH, 25m
09Y2Xzaključni kabel G657A1 enojni SCAPC 3mm LSZH, 35m
09Y2Yzaključni kabel G657A1 enojni SCAPC 3mm LSZH, 50m
09Y4Wzaključni kabel G657A1 enojni LCAPC 3mm LSZH, 25m
09Y4Xzaključni kabel G657A1 enojni LCAPC 3mm LSZH, 35m
09Y4Yzaključni kabel G657A1 enojni LCAPC 3mm LSZH, 50m
Zaključni drop kabli - Drop cable pig tails
MDU (Multi-Dwelling Unit) drop kabel je izdelan iz na upogibanje manj občutjivega kabla s presekom 2x3mm in z vlakni postavljenimi v sredini, kar omogoča vlečenje po precej ostrih robovih brez nevarnosti za poškodbe. Vtiči, odcepi in dolžina po naročilu.
09Y2Izaključni drop kabel G.657A1 DX vtiči SC/SCAPC 1m dolgi odcepi, 25m
09Y2Jzaključni drop kabel G.657A1 DX vtiči SC/SCAPC 1m dolgi odcepi, 35m
09Y2Kzaključni drop kabel G.657A1 DX vtiči SC/SCAPC 1m dolgi odcepi, 50m
09Y45zaključni drop kabel G.657A1 DX vtiči LC/LCAPC 1m dolgi odcepi, 25m
09Y46zaključni drop kabel G.657A1 DX vtiči LC/LCAPC 1m dolgi odcepi, 35m
09Y47zaključni drop kabel G.657A1 DX vtiči LC/LCAPC 1m dolgi odcepi, 50m
Premium zaključni kabli 9/125/900 z ST/SC/SCAPC/LC/LCAPC/FC/FCAPC vtiči
V kompletu je 12 zaključnih kablov, barve po DIN VDE 0888.
09S12Premium zaključni kabel 9/125/900 z ST vtičem2.0 m
09S22Premium zaključni kabel 9/125/900 z SC vtičem2.0 m
09S32Premium zaključni kabel 9/125/900 z SCAPC vtičem2.0 m
09S42Premium zaključni kabel 9/125/900 z LC vtičem2.0 m
09S4SPremium zaključni kabel 9/125/900 z LC vtičem, 2.0m, SENKO2.0 m
09S52Premium zaključni kabel 9/125/900 z LCAPC vtičem2.0 m
09S62Premium zaključni kabel 9/125/900 z FC vtičem2.0 m
09S72Premium zaključni kabel 9/125/900 z FCAPC vtičem2.0 m
Premium zaključni kabli 9/125/900 z E2000/E2000APC/LX5/LX5APC vtiči
Komplet 12 zaključnih kablov, barve po DIN VDE 0888

Zaključni kabli so izdelani iz originalnih Reichle & De-Massari E2000 vtičev ali iz Huber Suhner LX5 vtičev in Corning OS2 vlakna v lažje snemljivi (Easy strip) zaščiti. Testiranje vključuje pregled z mikroskopom, IL in RL meritve ter test geometrije z interferometrom.
09SD2Premium zaključni kabel 9/125/900 z E2000 vtičem2.0 m
09SE2Premium zaključni kabel 9/125/900 z E2000APC vtičem2.0 m
09SJ2Premium zaključni kabel 9/125/900 z LX5 vtičem2.0 m
09SK2Premium zaključni kabel 9/125/900 z LX5APC vtičem2.0 m
Premium zaključni kabli 50/125/900 OM5 z SC in LC vtiči
OM5 je prvo mnogorodovno vlakno, ki se uporablja za kratko volovno dolžinsko razvrščanje SWDM (Shortwave Wavelength Division Multiplexing) in sicer 4x po 10G ali 4x po 25G pri 850 nm, 880 nm, 910 nm in 940 nm, kar omogoča prenos 40 GbE do razdalje 440 metrov in 100 GbE do razdalje 150 metrov. Pakirano po 12 Premium zaključnih kablov v eni barvi.
09SQ2Premium zaključni kabel OM5 z SC vtičem2.0 m
09SR2Premium zaključni kabel OM5 z LC vtičem2.0 m
Premium zaključni kabli 50/125/900 OM4 z ST/SC/LC vtiči
Komplet 12 zaključnih kablov, barve po DIN VDE 0888
09ST2Premium zaključni kabel 50/125/900 OM4 z ST vtičem2.0 m
09SU2Premium zaključni kabel 50/125/900 OM4 z SC vtičem2.0 m
09SW2Premium zaključni kabel 50/125/900 OM4 z LC vtičem2.0 m
Premium zaključni kabli 62.5/125/900 OM1 z ST/SC/LC vtiči
Komplet 12 zaključnih kablov, barve po DIN VDE 0888
09V12Premium zaključni kabel 62.5/125/900 OM1 z ST vtičem2.0 m
09V22Premium zaključni kabel 62.5/125/900 OM1 z SC vtičem2.0 m
09V32Premium zaključni kabel 62.5/125/900 OM1 z LC vtičem2.0 m

Potrebujete pomoč pri izbiri ali imate posebne zahteve? Pokličete +386 1 423 69 50 ali pišite na info@ezz.si