Mikroskopi 80760 in 80761, Miller
Mikroskop je namenjen za kontrolo kontaknih konektorskih površin. Priložen je nastavek 2.50mm. Ima vhod za osvetljitev drugega dela priključnega kabla.
99858mikroskop Miller 80760, 200x
99859mikroskop Miller 80761, 400x
Adapter LC za mikroskope Miller
9985Aadapter LC (1.25mm) za Miller mikroskope
Optični inšpektor EasyCheck - Integrated End-face Inspector
EasyCheck združuje mikroskop s profesionalno resolucijo in 8 palčni zaslon v enem ohišju. Na voljo je v 11 različicah. Čez 30 različnih nastavkov omogoča ogled praktično vsakega čela vtiča vključno z MPO in MTRJ, kontrolo vmesnikov SFP, XFP ali QSFP in komponent TOSA/ROSA. Sliko spojne površine lahko kadarkoli posnamemo, shranimo na SD kartico ali prenesemo na PC.

Komplet vsebuje izbrani model, 1.25 in 2.5mm univerzalni nastavek, SD kartico, 12V mrežni napajalnik in navodila za uporabo.
99A91EC400KC EasyCheck optični inšpektor nastavljiv po osi
Video mikroskop HuXScope-H, TheFibers
Ročni video mikroskop HUXScope-H omogoča udobno preverjanje optičnih delilnikov in komunikacijskih vozlišč na terenu. Ima 2.4 palčni zaslon na dotik in enostaven uporabniški vmesnik.

Komplet 99A8H vsebuje sondo s kamero, prenosni LCD zaslon, akumulator, nastavek za SC, FC in LC vtiče, polnilec z mrežnim napajalnikom in navodila.
99A8Hvideo mikroskop HUXScope-H ročni, TheFibers
Video kamera HuXScope-WiFi, TheFibers
HUXScope-WiFi deluje skupaj s pametnim telefonom ali tablico! Kamero lahko z USB kablom povežemo s prenosnikom, kar skupaj s priloženo programsko opremo omogoča Pass/Fail analizo po IEC 61300-3-35.

Komplet 99A8Q vsebuje sondo s kamero HUXScope-WiFi, polnilec z mrežnim napajalnikom, USB 2.0 na Mini 5 kabel, programsko opremo za analizo, nastavke za SC, FC in LC spojnike ter navodila.
99A8Qvideo kamera HUXScope-WiFi s priborom, TheFibers