Žepni meter optične moči odličnih lastnosti FHP12-B - Pocket sized optical power meter from Grandway
Meter optične moči FHP12-A ima področje merjenja od -70 do +10dBm @1550nm, model FHP12-B pa od -50 do +26dBm @1550nm.

Kompaktno zasnovan žepni meter optične moči ponuja stabilno delovanje in natančne meritve pri valovnih dolžinah 850, 1300, 1310, 1490, 1550 in 1625 nm. Jamstvo 2 leti!

V kompletu je izbrani model, poročilo o testiranju, 2 AAA baterije, navodila in torbica.
9992Wmeter optične moči FHP12-A (InGaAs), Grandway
9992Qmeter optične moči FHP12-B (InGaAs), Grandway
Inteligenten in funkcionalen fotometer - FHP2 Series Optical Power Meter Grandway
Meter optične moči FHP2A04 ima področje merjenja od -70 do +10dBm @1550nm, model FHP2B04 pa od -50 do +26dBm @1550nm.

Skupaj z laserskim izvorom, prepozna optična vlakna, izmeri optično slabljenje, preveri prevodnost povezave ter ovrednoti kvaliteto optičnega linka. Omogoča prenos podatkov preko USB povezave. Poročilo o testiranju lahko shranimo v xls ali txt obliki in natisnemo. Jamstvo 2 leti!

V kompletu je izbrani model, poročilo o testiranju, (CD) programska oprema, 2 AA akumulatorske baterije, FC PC in SC PC zamenljivi nastavek za vtiče, USB kabel, navodila in torbica.
9992Xmeter optične moči FHP2A04 (InGaAs), prenos podatkov na PC, Grandway
9992Pmeter optične moči FHP2B04 (InGaAs), prenos podatkov na PC, Grandway
Inteligenten in funkcionalen PON fotometer - FHP2P01 PON Optical Power Meter Grandway
PON tester je namenjen za preizkušanje, gradnjo in vzdrževanje APON, BPON, EPON in GPON omrežij. Ima dva vhoda za ONU in za OLT/video, ki podpirata zaznavo odtočnih signalov pri 1310nm in pritočnih signalov pri 1490/1550nm. Na osnovi nastavljenega praga pokaže ali je povezava v redu, na meji ali slaba. SCAPC nastavki za vtiče po naročilu. Jamstvo 2 leti!

V kompletu je PON meter optične moči FHP2P01, poročilo o testiranju, (CD) programska oprema, 2 AA akumulatorske baterije, 2 FC PC in 2 SC PC zamenljiva nastavka za vtiče, USB kabel, 3 keramične ferule, navodila in torbica.
9992ZPON meter optične moči FHP2P01, prenos podatkov na PC, Grandway
CWDM meter optične moči TheFibers - Optical CWDM Power Meter OCPM-18
Naprava meri valovne dolžine in optične moči znotraj več valovnih optičnih signalov v CWDM, FTTx, LTE, WCDMA, WDM-PON in 3G sistemih. V kompletu je tester OCPM-18 z akumulatorjem, zaščitna obroba iz gume, USB kabel, polnilec akumulatorja, (CD) programska oprema in navodila.
9993YCWDM meter optične moči OCPM-18, TheFibers