Z vami od 1971             Prijava na novice sl  en








SIQ
Facebook YouTube Twitter Instagram LinkedIn
Optična mrežna oprema > Optična merilna oprema > Merilniki moči in dušenja


Fotometer ST800K-UC (InGaAs) z VFL, Senter ST800K-UC meri moč optičnega signala od 800 do 1700nm v 6 kalibriranih valovno-dolžinskih točkah (850, 1300, 1310, 1490, 1550 in 1625nm). Skupaj z izvorom svetlobe lahko meri tudi izgubo signala oziroma dušenje MM ali SM optičnih povezav. Možen je prenos podatkov na PC.

V kompletu so nastavki za FC, SC in ST vtiče, čistilne palčke, kabel za prenos podatkov, polnilec, programska oprema, navodila in prenosna torbica.
9992Vfotometer ST800K-UC (InGaAs) z VFL, Senter fotometer ST800K-UC (InGaAs) z VFL, Senter




Handheld Optical Power Meter RP 450 - Meter optične moči Ripley ODM Meter optične moči RP 450 deluje na valovnih dolžinah 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1611 in 1625nm, izmeri moč optičnega signala v dBm ali v dB ter omogoča postavitev vhodnega signala na nič, kar je pogoj za neposredno meritev slabljenja MM ali SM povezave. Jamstvo 2 leti!

V komplet spada izbrani model, univerzalni nastavek 2.5mm, baterija, navodila in torbica.
9993Vfotometer RP 450-02 (InGaAs), Ripley ODM fotometer RP 450-02 (InGaAs), Ripley ODM
9993Wfotometer RP 450-04 (filtriran InGaAs), Ripley ODM fotometer RP 450-04 (filtriran InGaAs), Ripley ODM




Žepni meter optične moči odličnih lastnosti FHP12-B - Pocket sized optical power meter from Grandway Kompaktno zasnovan žepni meter optične moči ponuja stabilno delovanje in natančne meritve pri valovnih dolžinah 850, 1300, 1310, 1490, 1550 in 1625 nm. Jamstvo 2 leti!

V kompletu je izbrani model, poročilo o testiranju, 2 AAA baterije, navodila in torbica.
9992Wfotometer FHP12-A (InGaAs), Grandway fotometer FHP12-A (InGaAs), Grandway
9992Qfotometer FHP12-B (InGaAs), Grandway fotometer FHP12-B (InGaAs), Grandway




Inteligenten in funkcionalen fotometer - FHP2 Series Optical Power Meter Grandway V laboratorijskem okolju, LAN-ih, WAN-ih in CATV, kot tudi na daljših razdaljah, lahko skupaj z laserskim izvorom, prepozna optična vlakna, izmeri optično slabljenje, preveri prevodnost povezave ter ovrednoti kvaliteto optičnega linka. Omogoča prenos podatkov preko USB povezave. Poročilo o testiranju lahko shranimo v xls ali txt obliki in natisnemo. Jamstvo 2 leti!

V kompletu je izbrani model, poročilo o testiranju, (CD) programska oprema, 2 AA akumulatorske baterije, FC PC in SC PC zamenljivi nastavek za vtiče, USB kabel, navodila in torbica.
9992Xfotometer FHP2A04 (InGaAs), prenos podatkov na PC, Grandway fotometer FHP2A04 (InGaAs), prenos podatkov na PC, Grandway
9992Pfotometer FHP2B04 (InGaAs), prenos podatkov na PC, Grandway fotometer FHP2B04 (InGaAs), prenos podatkov na PC, Grandway




PON tester je namenjen za preizkušanje, gradnjo in vzdrževanje APON, BPON, EPON in GPON omrežij. Ima dva vhoda za ONU in za OLT/video, ki podpirata zaznavo odtočnih signalov pri 1310nm in pritočnih signalov pri 1490/1550nm. Na osnovi nastavljenega praga pokaže ali je povezava v redu, na meji ali slaba. SCAPC nastavki za vtiče po naročilu. Jamstvo 2 leti!

V kompletu je PON meter optične moči FHP2P01, poročilo o testiranju, (CD) programska oprema, 2 AA akumulatorske baterije, 2 FC PC in 2 SC PC zamenljiva nastavka za vtiče, USB kabel, 3 keramične ferule, navodila in torbica.
9992ZPON fotometer FHP2P01, prenos podatkov na PC, Grandway PON fotometer FHP2P01, prenos podatkov na PC, Grandway