Z vami od 1971             Prijava na novice sl  en








SIQ
Facebook YouTube Twitter Instagram LinkedIn
Optična mrežna oprema > Optična merilna oprema > OTDR-ji, Merilna vlakna in pribor


OTDR-ji
Merilna vlakna in pribor



OTDR-ji


OTDR-ji FlexScan serije FS200, AFL Nov FlexScan OTDR z SmartAuto in LinkMap funkcijo omogoča hitro in zanesljivo odpravljanje napak ali analizo kompleksnih omrežij na razumljiv in enostaven način! Posebej za PON optimizirana modela FS200-300 in 304 imata dovolj veliko dinamično področje za testiranje delujoče in ne-delujoče PON povezave preko razcepnikov 1x64. Plus dodaten Izvor (OLS), meter optične moči (OPM), VFL ter Bluetooth in Wi-Fi vmesnik (BT)!           (pregled AFL merilne opreme)

V kompletu je izbrani model z mrežnim napajalnikom, akumulator, pas za prenašanje, 1 SC in 2 univerzalna (2.5mm) nastavka za vtiče, programska oprema TRM 2.0, navodila in prenosna torba.
9994PFS200-100 1310/1550 OTDR z VFL, AFL FS200-100 1310/1550 OTDR z VFL, AFL
9994QFS200-100 1310/1550 OTDR z VFL, OLS/OPM in BT, AFL FS200-100 1310/1550 OTDR z VFL, OLS/OPM in BT, AFL
9994RFS200-300 1310/1550 PON OTDR z VFL in BT, AFL FS200-300 1310/1550 PON OTDR z VFL in BT, AFL
9994SFS200-300 1310/1550 PON OTDR z VFL, OLS/OPM in BT, AFL FS200-300 1310/1550 PON OTDR z VFL, OLS/OPM in BT, AFL
9994TFS200-304 1310/1550/1650 PON OTDR z VFL in BT, AFL FS200-304 1310/1550/1650 PON OTDR z VFL in BT, AFL
9994UFS200-304 1310/1550/1650 PON OTDR z VFL, OLS/OPM in BT FS200-304 1310/1550/1650 PON OTDR z VFL, OLS/OPM in BT




OTDR-ji serije OFL280, AFL Nova serija OFL280 z LinkMap funcijo je še bolj prilagojena za Optiko do doma in PON omrežja. Vsak model ima vgrajen enorodovni za PON optimiziran OTDR, OPM (meter moči), OLS (izvor) in VFL (Visual Fault Locator). S kratkim slepim področjem in odličnim dinamičnim dosegom, OFL280 z lahkoto testira PON povezave preko razcepnikov 1x32, model OFL280-103 pa pri valovni dolžini 1625nm meri živo vlakno tako, da ne moti delujoče povezave!            (pregled AFL merilne opreme)

Komplet vsebuje izbrani model, prenosno torbo, nastavek za SC in FC vtiče za OTDR/OLS vhod, univerzalni nastavek 2.5 mm za OPM in VFL vhod, USB kabel, mrežni napajalnik, navodila in programsko opremo TRM 2.0.
99956OFL280-100 1310/1550 OTDR, OPM, izvor, VFL OFL280-100 1310/1550 OTDR, OPM, izvor, VFL
9995COFL280-100 1310/1550 OTDR z LM, OPM, izvor, VFL OFL280-100 1310/1550 OTDR z LM, OPM, izvor, VFL
99959OFL280-103 1310/1550/1625F OTDR za živo vlakno, OPM, izvor, VFL OFL280-103 1310/1550/1625F OTDR za živo vlakno, OPM, izvor, VFL
9995EOFL280-103 1310/1550/1625F OTDR z LM za živo vlakno, OPM, izvor, VFL OFL280-103 1310/1550/1625F OTDR z LM za živo vlakno, OPM, izvor, VFL




AV6418 PON OTDR z vgrajenim OPM in VFL - PON optimized OTDR with integrated OPM and VFL AV6418 je soliden OTDR izdelan na osnovi uspešnega modela FTB-200 z velikim 16.5 centimetrskim LCD zaslonom na dotik in vgrajenim metrom optične moči (OPM) in VFL-jem. Testira tako delujoče kot nedelujoče PON povezave preko PLC-jev 1x64 in omogoča hitro in zanesljivo odpravljanje napak ter analizo optičnih omrežij na razumljiv in enostaven način!

Komplet vsebuje izbrani model, prenosni kovček, zamenljive nastavke za vtiče ST, SC in FC (po izbiri UPC ali APC), mrežni napajalnik, priključne kable, navodila in programsko opremo.
9994CAV6418-2103 1310/1550 PON OTDR 37/35dB, OPM, VFL AV6418-2103 1310/1550 PON OTDR 37/35dB, OPM, VFL
9994DAV6418-3103 1310/1550/1625 PON OTDR 39/37/37dB, OPM, VFL AV6418-3103 1310/1550/1625 PON OTDR 39/37/37dB, OPM, VFL




Smart OTDR FHO2000 1310/1550nm 26/24dB plus OPM & VFL, Grandway FHO2000 je napreden SM OTDR, ki za delovanje uporablja pametne telefone. Preko WiFi se poveže tako z napravami na osnovi operacijskega sistema Android kakor tudi Apple iOS. Instrument ima intergiran meter optične moči (OPM) in VFL.

Vsak Grandway izdelek ima podaljšano 2 letno jamstvo!

Komplet vsebuje Smart FHO2000 OTDR, prenosno torbo, SCUPC ali SCAPC nastavek za OTDR vhod, mrežni napajalnik, Litijevo baterijo, USB priključni kabel, navodila in CD programsko opremo.
9994VFHO2000 1310/1550 Smart SM OTDR 26/24dB, OPM, VFL, Grandway FHO2000 1310/1550 Smart SM OTDR 26/24dB, OPM, VFL, Grandway




Grandway FHO3000 Mini SM OTDR, OPM & VFL Kompakten mini testni komplet FHO3000 s 5 pačnim HD zaslonom na dotik ima vse funkcije in zmogljivosti potrebne za kvalitetno inštalacijo, vzdrževanje in odpravljanje napak na krajših in srednje dolgih optičnih povezavah. Pokaže slabljenje na zvaru, vtiču ali zavoju, dušenje celotne povezave, refleksijo, povratno slabljenje, razdaljo do posameznega dogodka, itd.

Vsak Grandway izdelek ima podaljšano 2 letno jamstvo!

Komplet vsebuje izbrani model, prenosno torbo, zapestni pas, zamenljivi nastavek za FC vtiče, 12V mrežni napajalnik, Litijevo baterijo, USB priključni kabel, navodila in CD programsko opremo.
9994XFHO3000-D26 1310/1550 SM OTDR 26/24dB, OPM, VFL, Grandway FHO3000-D26 1310/1550 SM OTDR 26/24dB, OPM, VFL, Grandway
9994YFHO3000-D35 1310/1550 SM OTDR 35/33dB, OPM, VFL, Grandway FHO3000-D35 1310/1550 SM OTDR 35/33dB, OPM, VFL, Grandway




Družina FHO5000 OTDR-jev Grandway - FHO5000 Series OTDR Družina FHO5000 OTDR-jev Grandway - FHO5000 Series OTDR Družina FHO5000 ponuja 6 OTDR-jev z dvemi valovnimi dolžinami, 5 OTDR-jev s tremi in dva z štirimi valovnimi dolžinami ter z izbiro dinamičnega dosega od 19 do 45dB. Posebej za zunanjo rabo izdelan instrument v IP65 zaščiti ima standardno vgrajen pregleden 7 palčni zaslon na dotik, OLS, OPM in VFL ter možnost priklopa video kamere.

Vsak Grandway izdelek ima podaljšano 2 letno jamstvo!

Komplet vsebuje izbrani model, prenosni kovček, zamenljivi nastavek za FC vtiče, mrežni napajalnik, Litijeva baterija, USB priključni kabel, navodila in CD programsko opremo.
9994GFHO5000-D26 1310/1550 SM OTDR 26/24dB, OPM, VFL, Grandway FHO5000-D26 1310/1550 SM OTDR 26/24dB, OPM, VFL, Grandway
9994HFHO5000-T40F 1310/1550/1625 SM OTDR 40/38/38dB, OPM, VFL, Grandway FHO5000-T40F 1310/1550/1625 SM OTDR  40/38/38dB, OPM, VFL, Grandway
9994EFHO5000-MD21 850/1300/1310/1550 QUAD OTDR 19/21/35/33dB, OPM, VFL FHO5000-MD21 850/1300/1310/1550 QUAD OTDR 19/21/35/33dB, OPM, VFL




Merilna vlakna in pribor

Fiber+ je blagovna znamka EZŽ komunikacijskih izdelkov in znak kvalitete z jamstvom, da izdelek presega zahteve standardov in je združljiv z drugimi elementi v kabelskem sistemu.

Pred-vlakna EZŽ s testnimi kabli Za nemoteno delovanje OTDR-ja potrebujemo merilno vlakno. Na strani izvora svetlobe postavimo pred-vlakno. Na koncu merjenca postavimo povlakno. Tako se odboji, ki nastanejo pri proženju žarka v vlakno, preselijo iz merjenca v merilno vlakno. Dolžina merilnega vlakna je v sorazmerju z dolžino trase, od 150 m do 2 km ali več. Vgradimo lahko katerokoli optično vlakno po zahtevi naročnika.

Standardna dolžina priključnih kablov je 70 cm. Plašč iz poliuretana in uvodnica iz gume dajeta priključnemu kablu zahtevano prožnost in trajnost, pena pa dodatno zaščito. Ščitniki ferule so povezani s plaščem kabla in se zato ne izgubijo. Vtiče izberite pri naročilu.

Ohišje je izdelano iz črnega ABS-sa. Dimenzije ohišja (obroča) so 116 x 116 x 24 mm. Teža predvlakna opremljenega s konektorji je približno 150 gramov.
999BPred-vlakno EZŽ Fiber+ OM1 v obroču s testnimi kabli, 150m Pred-vlakno EZŽ Fiber+ OM1 v obroču s testnimi kabli, 150m
999CPred-vlakno EZŽ Fiber+ OM2 v obroču s testnimi kabli, 150m Pred-vlakno EZŽ Fiber+ OM2 v obroču s testnimi kabli, 150m
999EPred-vlakno EZŽ Fiber+ OM3 v obroču s testnimi kabli, 150m Pred-vlakno EZŽ Fiber+ OM3 v obroču s testnimi kabli, 150m
998JPred-vlakno EZŽ Fiber+ OM4 v obroču s testnimi kabli, 150m Pred-vlakno EZŽ Fiber+ OM4 v obroču s testnimi kabli, 150m
999HPred-vlakno EZŽ Fiber+ OS2 s testnimi kabli, 150m Pred-vlakno EZŽ Fiber+ OS2 s testnimi kabli, 150m
999IPred-vlakno EZŽ Fiber+ OS2 s testnimi kabli, 300m Pred-vlakno EZŽ Fiber+ OS2 s testnimi kabli, 300m
999JPred-vlakno EZŽ Fiber+ OS2 s testnimi kabli, 500m Pred-vlakno EZŽ Fiber+ OS2 s testnimi kabli, 500m
999KPred-vlakno EZŽ Fiber+ OS2 s testnimi kabli, 1000m Pred-vlakno EZŽ Fiber+ OS2 s testnimi kabli, 1000m
999LPred-vlakno EZŽ Fiber+ OS2 s testnimi kabli, 2000m Pred-vlakno EZŽ Fiber+ OS2 s testnimi kabli, 2000m
999Mdoplačilo za E2000/APC ali LX5/APC konektor doplačilo za E2000/APC ali LX5/APC konektor




Pred-vlakna EZŽ s spojniki Merilno vlakno brez priključnih kablov ima na spodnjem robu vgrajena kvalitetna SC, SCAPC, FC ali FCAPC spojnika s kvadratno prirobnico. Pokrova sta z verižico pritrjena na ohišje in se zato ne izgubita.

Ohišje je izdelano iz črnega ABS-sa. Dimenzije ohišja (obroča) so 116 x 116 x 24 mm. Teža merilnega vlakna s spojniki je približno 150 gramov.
999PPred-vlakno EZŽ Fiber+ OM1 v obroču s spojniki, 150m Pred-vlakno EZŽ Fiber+ OM1 v obroču s spojniki, 150m
999QPred-vlakno EZŽ Fiber+ OM2 v obroču s spojniki, 150m Pred-vlakno EZŽ Fiber+ OM2 v obroču s spojniki, 150m
999SPred-vlakno EZŽ Fiber+ OM3 v obroču s spojniki, 150m Pred-vlakno EZŽ Fiber+ OM3 v obroču s spojniki, 150m
998NPred-vlakno EZŽ Fiber+ OM4 v obroču s spojniki, 150m Pred-vlakno EZŽ Fiber+ OM4 v obroču s spojniki, 150m
999VPred-vlakno EZŽ Fiber+ OS2 s spojniki, 150m Pred-vlakno EZŽ Fiber+ OS2 s spojniki, 150m
999WPred-vlakno EZŽ Fiber+ OS2 s spojniki, 300m Pred-vlakno EZŽ Fiber+ OS2 s spojniki, 300m
999XPred-vlakno EZŽ Fiber+ OS2 s spojniki, 500m Pred-vlakno EZŽ Fiber+ OS2 s spojniki, 500m
999YPred-vlakno EZŽ Fiber+ OS2 s spojniki, 1000m Pred-vlakno EZŽ Fiber+ OS2 s spojniki, 1000m
999ZPred-vlakno EZŽ Fiber+ OS2 s spojniki, 2000m Pred-vlakno EZŽ Fiber+ OS2 s spojniki, 2000m




Različni testni vtiči za golo vlakno Vtič za golo vlakno se uporablja za spajanje vlakna na merilno opremo. Na ta način lahko preverimo kavaliteto vlakna pred polaganjem ali izdelamo začasni spoj. Vtič za golo vlakno lahko uporabimo večkrat. Vlakno spojimo in razdvojimo v nekaj sekundah.
09333SC testni konektor za golo vlakno SC testni konektor za golo vlakno
09335LC testni konektor za golo vlakno LC testni konektor za golo vlakno
09337FC testni konektor za golo vlakno FC testni konektor za golo vlakno