Laserski izvor Grandway - FHS1 Series Optical Laser Source
Laserski izvori serije FHS1 ponujajo odlično stabilnost in posledično natančne meritve. Kompaktna enota lahko deluje v neprekinjenem ali v prekinjajočem (CW) načinu.

V kompletu je FC nastavek za vtiče, 4 AAA baterije, torbica, navodila za uporabo in poročilo o testiranju.
9992ČLaserski izvor FHS1D03 850/1300nm, Grandway197,50 € 
Laserski izvor Grandway - FHS2 Series Optical Laser Source
Laserski izvor serije FHS2, skupaj z izbrano valovno dolžino, oddaja šifriran signal namenjen metru optične moči FHP2, kar mu omogoča da le ta samodejno uporabi ustrezno valovno dolžino. Laserski izvor se ponaša z odlično stabilnostjo in zato zagotavlja natančne meritve. Kompaktna enota lahko deluje v neprekinjenem ali v prekinjajočem (CW) načinu.

V kompletu je izbrani model, poročilo o testiranju, 2 AA akumulatorske baterije, napajalnik s polnilcem, FC in SC zamenljivi nastavki za vtiče, 3 keramične ferule, navodila in torbica.
9992DLaserski izvor FHS2D02F 1310/1550nm, Grandway169,00 € 
9992ELaserski izvor FHS2Q01F 850/1300/1310/1550nm, Grandway315,00 € 
9992FLaserski izvor FHS2Q02F 1310/1490/1550/1625nm, Grandway519,00 € 
Merilna tuljava za 50 in 62.5 mikronska vlakna
Tuljava z navitimi petimi ovoji vlakna na strani izvora predstavlja filter, ki umiri svetlobni vir (LED). V kompletu sta dve MM tuljavi, večja tuljava za 50/125 in manjša tuljava za 62.5/125 mikronska vlakna. Tuljavi imata zapiralo in sprejmeta vlakna s plaščem premera 1.6mm do 3.0mm.
9992LMerilna tuljava za 50 in 62.5 mikronska vlakna, set40,17 €