Z vami od 1971             prijava na novice sl  en








SIQ
Facebook YouTube Twitter Instagram LinkedIn


Oprema
Dodatki


Oprema


Laserski izvori serije ST815, Senter ST815 ima stabilno izhodno moč na različnih valovnih dolžinah in je namenjen za gradnjo optičnih omrežij, odpravljanju napak in vzdrževanje sistemov.

V kompletu je izbrani izvor, nastavki za FC, SC in ST vtiče, litijeva baterija, polnilec, čistilne palčke, navodila in prenosna torbica.
9992KLaserski izvor ST815 1310/1550nm, Senter Laserski izvor ST815 1310/1550nm, Senter
9992MLaserski izvor ST815B 1310/1490/1550nm, Senter Laserski izvor ST815B 1310/1490/1550nm, Senter
9992NLaserski izvor ST815C 850/1300/1310/1550nm, Senter Laserski izvor ST815C 850/1300/1310/1550nm, Senter
9992OLaserski izvor ST815D 1310/1550/1625nm, Senter Laserski izvor ST815D 1310/1550/1625nm, Senter




Svetlobni izvori CSS1, AFL Noyes Svetlobna izvora CSS1 sta zanesljivi in stabilni napravi z velikim na soncu berljivim zaslonom! V paru z metrom optične moči se uporabljata za merjenje dušenja ne-delujoče kabelske povezave! 5-letno jamstvo!

V komplet spada izvor, izbrani nastavek (2.5 mm, 1.25 mm, FC, SC, ST, LC), 2 alkalni bateriji AA, navodila za uporaba in prenosna torbica. Modelu CSS1-MM sta priloženi tudi merilni tuljavi.
99935Laserski izvor CSS1-SM 1310/1550nm, AFL Noyes Laserski izvor CSS1-SM 1310/1550nm, AFL Noyes
99936LED izvor CSS1-MM 850/1300nm, AFL Noyes LED izvor CSS1-MM 850/1300nm, AFL Noyes




Dodatki

Merilna tuljava za 50 in 62.5 mikronska vlakna   Tuljava z navitimi petimi ovoji vlakna na strani izvora predstavlja filter, ki umiri svetlobni vir (LED). V kompletu sta dve MM tuljavi, večja tuljava za 50/125 in manjša tuljava za 62.5/125 mikronska vlakna. Tuljavi imata zapiralo in sprejmeta vlakna s plaščem premera 1.6mm do 3.0mm.
9992LMerilna tuljava za 50 in 62.5 mikronska vlakna, set Merilna tuljava za 50 in 62.5 mikronska vlakna, set