10/100 Mega-bitni Ethernet
10/100/1000 Mega-bitni Ethernet in GPON
MM v SM
10 Giga-bitni Ethernet
RS-232/422/485

10/100 Mega-bitni Ethernet

Pretvorniki 10/100BaseTX na FX z SC vtiči
10/100 Mega-bitni Ethernet pretvornik ima standardno vgrajene SC vtiče. Napaja se iz električnega omrežja s priloženim napajalnikom ali prek 19 palčnega ohišja.
01951pretvornik 10/100BaseTX na FX, SC MM 2km
0195Apretvornik 10/100BaseTX na FX, SC SM 20km
0195Ždodatni zunanji napajanik AC/DC 5V 1A
WDM pretvorniki 10/100 TX na FX eno vlakno
WDM Ethernet pretvornik se napaja iz električnega omrežja s priloženim napajalnikom ali prek 19 palčnega ohišja.
0195Epretvornik 10/100 TX na FX eno vlakno MM 2km, par
0195Gpretvornik 10/100 TX na FX eno vlakno SM 20km, par

10/100/1000 Mega-bitni Ethernet in GPON

Vmesnik SFP 1000Base-T RJ45
SFP (Small Form-factor Pluggable) s RJ45 konektorjem je združljiv s Cisco mrežno opremo in ima 3 letno jamstveno dobo.
01960vmesnik SFP 1000Base-T RJ45, 100m
Vmesnik SFP 1000Base-SX 850nm z DDMI podporo
Vmesnik SFP 1000Base-SX s podporo DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) je združljiv s Cisco opremo, ima LC vtiče in 3 letno jamstvo.
01961vmesnik SFP 1000Base-SX 850nm, 550m
Vmesniki SFP 1000Base-LX/LH | 1000Base-ZX
1000Base-LX/LH s podporo DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) je združljiv s Cisco mrežno opremo, ima LC vtiče in 3 letno jamstvo.
1000Base-ZX s podporo DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) je združljiv s Cisco mrežno opremo, ima LC vtiče in 3 letno jamstvo.
01963vmesnik SFP 1000Base-LX/LH 1310nm, 20km
01964vmesnik SFP 1000Base-ZX 1550nm, 80km
Vmesnik SFP WDM 1G 1310/1550nm
BiDi SFP-je s podporo DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) uporabljamo v paru. Prvi ima FP laser z valovno dolžino 1310nm, drugi pa DFP laser in 1550nm. Je združljiv s Cisco opremo in ima 3 letno jamstvo.
0196Wvmesnik SFP Bi-Di 1G 1310/1550nm 20km, par
vmesnik SFP BiDi GPON OLT C+ 1310/1490nm 20km
0196T je cenovno ugoden P2MP GPON OLT vmesnik v SFP ohišju namenjen za optiko do doma in druge FTTx aplikacije. Zasnovan je za dupleks podatkovne povezave, na odtočni strani 2488 in na dotočni strani 1244 Mega bitov na sekundo. SC vtič.
0196Tvmesnik SFP BiDi GPON OLT C+ 1310/1490nm 20km
Pretvorniki 10/100/1000Base-TX na FX
MM Giga-bitni Ethernet pretvornik 0196A se napaja iz električnega omrežja s priloženim napajalnikom ali prek 19 palčnega ohišja.
MM Giga-bitni Ethernet pretvornik 0196B se napaja iz električnega omrežja s priloženim napajalnikom ali prek 19 palčnega ohišja.
SM Giga-bitni Ethernet pretvornik 0196C se napaja iz električnega omrežja s priloženim napajalnikom ali prek 19 palčnega ohišja.
0196Apretvornik 10/100/1000Base-TX na FX, MM 850nm, 550m
0196Bpretvornik 10/100/1000Base-TX na FX, MM 1310nm, 2km
0196Cpretvornik 10/100/1000Base-TX na FX, SM 20km
WDM pretvorniki 10/100/1000Base-TX na FX
WDM Giga-bitni Ethernet pretvorniki se napajajo iz električnega omrežja s priloženim napajalnikom ali prek 19 palčnega ohišja.
0196Jpretvornik 10/100/1000 TX na FX eno vlakno MM 2km, par
0196Kpretvornik 10/100/1000 TX na FX eno vlakno SM 20km, par
Pretvornik 10/100/1000Base-TX na FX z eno SFP režo
SFP reža sprejme SM ali MM vmesnik. SFP-je se naroča posebej. Napaja se iz električnega omrežja s priloženim napajalnikom ali prek 19 palčnega ohišja.
0196Gpretvornik 10/100/1000Base-TX na FX, vgrajena ena SFP reža
19 palčno napajalno ohišje za pretvornike - 19 inch chassis for unmanaged MC, Handar
Ohišje z dvemi ločenimi napajalnimi enotami omogoča višjo stopnjo urejenosti in kontrolirano napajanje velikega števila pretvornikov brez odvečnih kablov. Izhodi DC 5 V. Dimenzija ohišja 423 x 230 x 90 mm, teža 5.4 kg.      Pregled Handar izdelkov.
019P119 palčno napajalno ohišje za 14 standardnih pretvornikov, 2U
019P219 palčno napajalno ohišje za 16 kartičnih pretvornikov, 2U

MM v SM

Pretvornik 1000Base MM v SM z dvema SFP režama
Naprava pretvarja Ethernet signale iz MM v SM vlakna. SFP-je se naroča posebej. Napaja se iz električnega omrežja s priloženim napajalnikom ali prek 19 palčnega ohišja.
0196Dpretvornik 1000Base MM v SM, vgrajeni dve SFP reži

10 Giga-bitni Ethernet

Vmesniki 10GBase-SR 850nm - 1310nm 10GBase-LR
10GBase-SR je združljiv s Cisco opremo, ima LC vtiče in 3 letno jamstvo.
10GBase-LR je združljiv s Cisco opremo, ima LC vtiče in 3 letno jamstvo.
0197Avmesnik SFP+ 10GBase-SR 850nm, 300m
0197Dvmesnik SFP+ 10GBase-LR 1310nm, 10km
10GBase-LR TX1270/RX1330nm Bi-Di SFP
BiDi SFP-je s podporo DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) se uporablja v paru. Deluje na valovni dolžini 1330nm in 1270nm in ima izpopolnjen DFB (Distributed Feedback) laser. Je združljiv s Cisco opremo in ima 3 letno jamstvo. Delovno območje od 0ºC do 70ºC.
0197Fvmesnik SFP Bi-Di 10GBase-LR 1270/1330nm 20km, par

RS-232/422/485

Pretvorniki RS-232/422/485
S pretvorniki RS-232/422/485 lahko podaljšamo serijsko komunikacijo do 2 km po MM vlaknu in do 20 km po SM vlaknu. Standardno so vgrajeni SC vtiči, opcijsko ST.
0195Rpretvornik RS-232/422/485 na SC MM 2km, par
0195Spretvornik RS-232/422/485 na SC SM 20km, par
0195Opretvornik RS-232/422/485 na eno SM vlakno 20km, par