Z vami od 1971             Prijava na novice sl  en








SIQ
Facebook YouTube Twitter Instagram LinkedIn
Optična mrežna oprema > Pretvorniki in vmesniki


10/100 Mega-bitni Ethernet
10/100/1000 Mega-bitni Ethernet
MM v SM
10 Giga-bitni Ethernet
RS-232/422/485



10/100 Mega-bitni Ethernet

Pretvorniki 10/100BaseTX na FX z SC vtiči 10/100 Mega-bitni Ethernet pretvornik ima standardno vgrajene SC vtiče, za ST vtiče izberite kodo 0195K. Napaja se iz električnega omrežja s priloženim napajalnikom ali prek 19 palčnega ohišja.
01951pretvornik 10/100BaseTX na FX, SC MM 2km pretvornik 10/100BaseTX na FX, SC MM 2km
0195Apretvornik 10/100BaseTX na FX, SC SM 20km pretvornik 10/100BaseTX na FX, SC SM 20km
0195Bpretvornik 10/100BaseTX na FX, SC SM 60km pretvornik 10/100BaseTX na FX, SC SM 60km
0195Kdoplačilo za ST spojnike doplačilo za ST spojnike




WDM pretvorniki 10/100 TX na FX eno vlakno WDM Ethernet pretvornik. Napaja se iz električnega omrežja s priloženim napajalnikom ali prek 19 palčnega ohišja.
0195Epretvornik 10/100 TX na FX eno vlakno MM 2km, par pretvornik 10/100 TX na FX eno vlakno MM 2km, par
0195Gpretvornik 10/100 TX na FX eno vlakno SM 20km, par pretvornik 10/100 TX na FX eno vlakno SM 20km, par




10/100/1000 Mega-bitni Ethernet

Vmesnik SFP 1000Base-T RJ45 SFP (Small Form-factor Pluggable) s RJ45 konektorjem je združljiv s Cisco mrežno opremo in ima 3 letno jamstveno dobo.
01960vmesnik SFP 1000Base-T RJ45, 100m vmesnik SFP 1000Base-T RJ45, 100m




Vmesnik SFP 1000Base-SX 850nm z DDMI podporo Vmesnik SFP 1000Base-SX s podporo DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) je združljiv s Cisco opremo, ima LC vtiče in 3 letno jamstvo.
01961vmesnik SFP 1000Base-SX 850nm, 550m vmesnik SFP 1000Base-SX 850nm, 550m




Vmesniki SFP 1000Base-LX/LH | 1000Base-ZX

1000Base-LX/LH s podporo DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) je združljiv s Cisco mrežno opremo, ima LC vtiče in 3 letno jamstvo.

1000Base-ZX s podporo DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) je združljiv s Cisco mrežno opremo, ima LC vtiče in 3 letno jamstvo.
01963vmesnik SFP 1000Base-LX/LH 1310nm, 20km vmesnik SFP 1000Base-LX/LH 1310nm, 20km
01964vmesnik SFP 1000Base-ZX 1550nm, 80km vmesnik SFP 1000Base-ZX 1550nm, 80km




Vmesnik SFP WDM 1G 1310/1550nm BiDi SFP-je s podporo DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) uporabljamo v paru. Prvi ima FP laser z valovno dolžino 1310nm, drugi pa DFP laser in 1550nm. Je združljiv s Cisco opremo in ima 3 letno jamstvo.
0196Wvmesnik SFP Bi-Di 1G 1310/1550nm 20km, par vmesnik SFP Bi-Di 1G 1310/1550nm 20km, par




Pretvorniki 10/100/1000Base-TX na FX Giga-bitni Ethernet pretvornik. Napaja se iz električnega omrežja s priloženim napajalnikom ali prek 19 palčnega ohišja.
0196Apretvornik 10/100/1000Base-TX na FX, MM 550m pretvornik 10/100/1000Base-TX na FX, MM 550m
0196Cpretvornik 10/100/1000Base-TX na FX, SM 20km pretvornik 10/100/1000Base-TX na FX, SM 20km




WDM pretvorniki 10/100/1000Base-TX na FX WDM Giga-bitni Ethernet pretvornik. Napaja se iz električnega omrežja s priloženim napajalnikom ali prek 19 palčnega ohišja.
0196Jpretvornik 10/100/1000 TX na FX eno vlakno MM 500m, par pretvornik 10/100/1000 TX na FX eno vlakno MM 500m, par
0196Kpretvornik 10/100/1000 TX na FX eno vlakno SM 20km, par pretvornik 10/100/1000 TX na FX eno vlakno SM 20km, par




Pretvornik 10/100/1000Base-TX na FX z eno SFP režo SFP reža sprejme SM ali MM vmesnik. SFP-je se naroča posebej. Napaja se iz električnega omrežja s priloženim napajalnikom ali prek 19 palčnega ohišja.
0196Gpretvornik 10/100/1000Base-TX na FX, vgrajena ena SFP reža pretvornik 10/100/1000Base-TX na FX, vgrajena ena SFP reža




MM v SM

Pretvornik 1000Base MM v SM z dvema SFP režama Naprava pretvarja Ethernet signale iz MM v SM vlakna. SFP-je se naroča posebej. Napaja se iz električnega omrežja s priloženim napajalnikom ali prek 19 palčnega ohišja.
0196Dpretvornik 1000Base MM v SM, vgrajeni dve SFP reži pretvornik 1000Base MM v SM, vgrajeni dve SFP reži




10 Giga-bitni Ethernet

Vmesniki 10GBase-SR 850nm | 1310nm 10GBase-LR
10GBase-SR je združljiv s Cisco opremo, ima LC vtiče in 3 letno jamstvo.

10GBase-LR je združljiv s Cisco opremo, ima LC vtiče in 3 letno jamstvo.
0197Avmesnik SFP 10GBase-SR 850nm, 220m vmesnik SFP 10GBase-SR 850nm, 220m
0197Dvmesnik SFP 10GBase-LR 1310nm, 10km vmesnik SFP 10GBase-LR 1310nm, 10km




RS-232/422/485

Pretvorniki RS-232/422/485 S pretvorniki RS-232/422/485 lahko podaljšamo serijsko komunikacijo do 2 km po MM vlaknu in do 20 km po SM vlaknu. Standardno so vgrajeni SC vtiči, opcijsko ST.
0195Rpretvornik RS-232/422/485 na SC MM 2km, par pretvornik RS-232/422/485 na SC MM 2km, par
0195Spretvornik RS-232/422/485 na SC SM 20km, par pretvornik RS-232/422/485 na SC SM 20km, par
0195Opretvornik RS-232/422/485 na eno SM vlakno 20km, par pretvornik RS-232/422/485 na eno SM vlakno 20km, par