Ethernet pretvorniki
MM v SM
SFP-ji
DIN pretvorniki
RS-232/422/485

Ethernet pretvorniki

Ethernet pretvorniki po dveh vlaknih - Dual fiber Ethernet media convetrers
Več o izdelku 01951 in 0195A

Več o izdelku 0196B

Več o izdelku 0196C
01951pretvornik 10/100BaseTX na FX, SC MM 2km32,37 € 
0195Apretvornik 10/100BaseTX na FX, SC SM 20km32,37 € 
0196Bpretvornik 10/100/1000Base-TX na FX, MM 1310nm, 2km41,00 € 
0196Cpretvornik 10/100/1000Base-TX na FX, SM 20km41,00 € 
Ethernet pretvorniki po enem vlaknu - Single fiber Ethernet media convetrers
Več o izdelku 0195E in 0195G

Več o izdelku 0196J in 0196K
0195Epretvornik 10/100 TX na FX eno vlakno MM 2km, par49,00 € 
0195Gpretvornik 10/100 TX na FX eno vlakno SM 20km, par49,00 € 
0196Jpretvornik 10/100/1000 TX na FX eno vlakno MM 2km, par67,00 € 
0196Kpretvornik 10/100/1000 TX na FX eno vlakno SM 20km, par67,00 € 
Pretvornik 10/100/1000Base-TX na FX z eno SFP režo
SFP reža sprejme SM ali MM vmesnik. SFP-je se naroča posebej. Napaja se iz električnega omrežja s priloženim napajalnikom ali prek 19 palčnega ohišja.
0196Gpretvornik 10/100/1000Base-TX na FX, vgrajena ena SFP reža48,70 € 

MM v SM

Pretvornik 1000Base MM v SM z dvema SFP režama
Naprava pretvarja Ethernet signale iz MM v SM vlakna. SFP-je se naroča posebej. Napaja se iz električnega omrežja s priloženim napajalnikom ali prek 19 palčnega ohišja.
0196Dpretvornik 1000Base MM v SM, vgrajeni dve SFP reži44,15 € 

SFP-ji

SFP 1GBase-T RJ45 100m in/and 10GBase-T RJ45 30m
Več o izdelku 01960

Več o izdelku 0197E

SFP-ji so združljivi s Cisco mrežno opremo in imajo 3 letno jamstveno dobo.
01960vmesnik SFP 1000Base-T RJ45, 100m30,00 € 
0197Evmesnik SFP 10GBase-T RJ45, 30m69,00 € 
SFP-ji po dveh vlaknih - Dual fiber SFP transceivers
Več o izdelku 01961

Več o izdelku 01963

Več o izdelku 0197A

Več o izdelku 0197D

SFP-ji so združljivi s Cisco opremo, imajo LC priključke in 3 letno jamstvo.
01961vmesnik SFP 1000Base-SX 850nm, 550m24,00 € 
01963vmesnik SFP 1000Base-LX/LH 1310nm, 20km24,00 € 
0197Avmesnik SFP+ 10GBase-SR 850nm, 300m30,00 € 
0197Dvmesnik SFP+ 10GBase-LR 1310nm, 10km39,00 € 
0197Gvmesnik SFP+ 10GBase-LR 1310nm, 20km45,00 € 
SFP-ji po enem vlaknu - Single fiber SFP transceivers
Več o izdelku 0196Š

Več o izdelku 0196W

Več o izdelku 0197F

SFP-ji so združljivi s Cisco opremo, imajo LC priključke in 3 letno jamstvo.
0196Švmesnik SFP Bi-Di 1G 1310/1490nm MM 2km, par36,00 € 
0196Wvmesnik SFP Bi-Di 1G 1310/1550nm SM 20km, par36,00 € 
0197Fvmesnik SFP Bi-Di 10GBase-LR 1270/1330nm SM 20km, par104,95 € 

DIN pretvorniki

DIN pretvorniki - DIN-rail media converters
Prednost DIN pretvornikov je enostavna montaža, modularna izvedba in sposobnost delovanja v zahtevnih klimatskih okoljih. Napajanje je enosmerno od 10-58V, poraba pa približno 5W. Pretvorniki v zaščiti IP40 in za montažo na DIN letve lahko delujejo od -40 do +85°C in so na voljo za eno ali za dve vlakni in z SC SX ali DX priključkom (opcijsko tudi z SFP režo ali v PoE izvedbi).
01953DIN pretvornik 10/100 TX na FX MM SC, 2km59,88 € 
01959DIN pretvornik 10/100 TX na FX SM SC, 20km59,88 € 
0196FDIN pretvornik 10/100/1000 TX na FX MM SC, 550m75,18 € 
0196MDIN pretvornik 10/100/1000 TX na FX SM SC, 20km75,18 € 
0196NDIN pretvornik 10/100/1000 TX na FX SM SC, eno vlakno 20km, par147,36 € 
0194LDIN napajalnik AC na DC 48V/2.5A 120W34,00 € 

RS-232/422/485

Pretvorniki RS-232/422/485
S pretvorniki RS-232/422/485 lahko podaljšamo serijsko komunikacijo do 2 km po MM vlaknu in do 20 km po SM vlaknu. Standardno so vgrajeni SC vtiči, opcijsko ST.
0195Rpretvornik RS-232/422/485 na SC MM 2km, par157,00 € 
0195Spretvornik RS-232/422/485 na SC SM 20km, par157,00 € 
0195Opretvornik RS-232/422/485 na eno SM vlakno 20km, par169,00 €