10/100 Mega-bitni Ethernet
10/100/1000 Mega-bitni Ethernet
MM v SM
10 Giga-bitni Ethernet
RS-232/422/485

10/100 Mega-bitni Ethernet

Pretvorniki 10/100BaseTX na FX z SC vtiči
10/100 Mega-bitni Ethernet pretvornik ima standardno vgrajene SC vtiče, za ST vtiče izberite kodo 0195K. Napaja se iz električnega omrežja s priloženim napajalnikom ali prek 19 palčnega ohišja.
01951pretvornik 10/100BaseTX na FX, SC MM 2km
0195Apretvornik 10/100BaseTX na FX, SC SM 20km
0195Bpretvornik 10/100BaseTX na FX, SC SM 60km
0195Kdoplačilo za ST spojnike
WDM pretvorniki 10/100 TX na FX eno vlakno
WDM Ethernet pretvornik. Napaja se iz električnega omrežja s priloženim napajalnikom ali prek 19 palčnega ohišja.
0195Epretvornik 10/100 TX na FX eno vlakno MM 2km, par
0195Gpretvornik 10/100 TX na FX eno vlakno SM 20km, par

10/100/1000 Mega-bitni Ethernet

Vmesnik SFP 1000Base-T RJ45
SFP (Small Form-factor Pluggable) s RJ45 konektorjem je združljiv s Cisco mrežno opremo in ima 3 letno jamstveno dobo.
01960vmesnik SFP 1000Base-T RJ45, 100m
Vmesnik SFP 1000Base-SX 850nm z DDMI podporo
Vmesnik SFP 1000Base-SX s podporo DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) je združljiv s Cisco opremo, ima LC vtiče in 3 letno jamstvo.
01961vmesnik SFP 1000Base-SX 850nm, 550m
01965vmesnik SFP 1000Base-SX 1310nm, 2km
Vmesniki SFP 1000Base-LX/LH | 1000Base-ZX
1000Base-LX/LH s podporo DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) je združljiv s Cisco mrežno opremo, ima LC vtiče in 3 letno jamstvo.
1000Base-ZX s podporo DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) je združljiv s Cisco mrežno opremo, ima LC vtiče in 3 letno jamstvo.
01963vmesnik SFP 1000Base-LX/LH 1310nm, 20km
01964vmesnik SFP 1000Base-ZX 1550nm, 80km
Vmesnik SFP WDM 1G 1310/1550nm
BiDi SFP-je s podporo DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) uporabljamo v paru. Prvi ima FP laser z valovno dolžino 1310nm, drugi pa DFP laser in 1550nm. Je združljiv s Cisco opremo in ima 3 letno jamstvo.
0196Wvmesnik SFP Bi-Di 1G 1310/1550nm 20km, par
Pretvorniki 10/100/1000Base-TX na FX
Giga-bitni Ethernet pretvornik. Napaja se iz električnega omrežja s priloženim napajalnikom ali prek 19 palčnega ohišja.
0196Apretvornik 10/100/1000Base-TX na FX, MM 550m
0196Cpretvornik 10/100/1000Base-TX na FX, SM 20km
WDM pretvorniki 10/100/1000Base-TX na FX
WDM Giga-bitni Ethernet pretvornik. Napaja se iz električnega omrežja s priloženim napajalnikom ali prek 19 palčnega ohišja.
0196Jpretvornik 10/100/1000 TX na FX eno vlakno MM 550m, par
0196Kpretvornik 10/100/1000 TX na FX eno vlakno SM 20km, par
Pretvornik 10/100/1000Base-TX na FX z eno SFP režo
SFP reža sprejme SM ali MM vmesnik. SFP-je se naroča posebej. Napaja se iz električnega omrežja s priloženim napajalnikom ali prek 19 palčnega ohišja.
0196Gpretvornik 10/100/1000Base-TX na FX, vgrajena ena SFP reža
Industrijsko gigabitno stikalo z 8 PoE in 2 optičnimi (SC) vhodi - DIN-rail switch with 8 PoE port and 2 fiber (SC) port, Handar
Industrijsko neupravljano stikalo v robustnem IP 40 ohišju iz aluminija ima mednarodne certifikate za uporabo po celem svetu, zato se brez težav uporablja v številnih aplikacijah. Dimenzije izdelka (0194K) 15.7x12x4.8cm, teža 0.5kg. Tri (3) letno jamstvo!      Katalog vseh Handar izdelov.
0194KDIN stikalo 8x10/100/1000T PoE, 2x1000Fx SCD 20km, par
0194LDIN napajalnik AC na DC 48V/2.5A 120W

MM v SM

Pretvornik 1000Base MM v SM z dvema SFP režama
Naprava pretvarja Ethernet signale iz MM v SM vlakna. SFP-je se naroča posebej. Napaja se iz električnega omrežja s priloženim napajalnikom ali prek 19 palčnega ohišja.
0196Dpretvornik 1000Base MM v SM, vgrajeni dve SFP reži

10 Giga-bitni Ethernet

Vmesniki 10GBase-SR 850nm - 1310nm 10GBase-LR
10GBase-SR je združljiv s Cisco opremo, ima LC vtiče in 3 letno jamstvo.
10GBase-LR je združljiv s Cisco opremo, ima LC vtiče in 3 letno jamstvo.
10GBase-ER je združljiv s Cisco opremo, ima LC vtiče in 3 letno jamstvo.
10GBase-ZR je združljiv s Cisco opremo, ima LC vtiče in 3 letno jamstvo.
0197Avmesnik SFP+ 10GBase-SR 850nm, 300m
0197Dvmesnik SFP+ 10GBase-LR 1310nm, 10km
0197Bvmesnik SFP+ 10GBase-ER 1550nm, 40km
0197Cvmesnik SFP+ 10GBase-ZR 1550nm, 80km
10GBase-LR TX1270/RX1330nm Bi-Di SFP
BiDi SFP-je s podporo DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) se uporablja v paru. Deluje na valovni dolžini 1330nm in 1270nm in ima izpopolnjen DFB (Distributed Feedback) laser. Je združljiv s Cisco opremo in ima 3 letno jamstvo. Delovno območje od 0ºC do 70ºC.
0197Fvmesnik SFP+ Bi-Di 10GBase-LR 1270/1330nm 10km, par

RS-232/422/485

Pretvorniki RS-232/422/485
S pretvorniki RS-232/422/485 lahko podaljšamo serijsko komunikacijo do 2 km po MM vlaknu in do 20 km po SM vlaknu. Standardno so vgrajeni SC vtiči, opcijsko ST.
0195Rpretvornik RS-232/422/485 na SC MM 2km, par
0195Spretvornik RS-232/422/485 na SC SM 20km, par
0195Opretvornik RS-232/422/485 na eno SM vlakno 20km, par