Poglej kot spletno stran
Nove tehnologije, izdelki in storitve EZŽ e-novice 23112015
   K7
Ilsintech-ov Swift K7 oba vlakna samodejno prepozna, uravna po jedru in zvari v 6 sekundah! Ima 2 grelca za ščitnike zvara. Samodejno segrevanje ščitnika traja 13 sekund! Vgrajen akumulator zmore 300 ciklov!
K7 zagotavlja zmogljive in natačne spoje z dosledno nizkimi izgubami. Je odporen na vodo, prah in padce, deluje do 5.000 metrov visoko ter shrani podatke za 10.000 zvarov!
V kompletu je Swift K7, rezalnik CI-03B z samodejnim pobiralcem odpadkov, polnilec z mrežnim napajalnikom F1-1, nastavek za ščitnik S312, nadomestni elektrodi EI-21, akumulator K713, plošča za ohlajevanje CT-03, škatla za orodje, prenosni kovček in navodila za uporabo.
Varilnik Swift K7 v kompletu z rezalnikom, Ilsintech
 Varilna in merilna oprema  ▪  Popravila varilnikov  ▪  Kalibracije testerjev  ▪  Kabli, večje dolžine
 Obnovljena oprema  ▪  Bakrena in optična pasivna oprema  ▪  Financiranje  ▪  Usposabljanje

Izberite izdelek. S klikom na košarico v desnem delu tabele poglejte ceno izdelka, ali izdelek kupite. Plačate lahko na običajen način, s kartico, ali iz vašega PayPal računa.
Imamo IQNet in SIQ certifikat za sistem vodenja po ISO 9001 ter certifikat odličnosti Excellent SME Slovenia, ki ga izdaja GZS skupaj z bonitetno hišo Coface.
EZŽ d.o.o., Optično Središče, C. v Mestni log 77, Ljubljana, info@ezz.si, telefon +386 1 423 69 50, fax +386 1 256 38 77