Ženski-ženski spojniki
Ženski-ženski hibridni spojniki
Moški-ženski hibridni spojniki

Ženski-ženski spojniki

Vsi enorodovni in mnogorodovni spojniki imajo vgrajene posebej natančno izdelane keramične ferule iz cirkonije! Spojniki ustrezajo standardu Telcordia GR-326-CORE. Na voljo Simplex, Duplex ali Quad izvedba. Popusti na količino!

ST/ST MM/SM spojniki
09352ST/ST MM spojnik, keramična cevka
09353ST/ST SM spojnik, keramična cevka
SC/SC MM/SM, SCAPC/SCAPC SM spojniki, SENKO
Montažna odprtina za SC Simplex. Priporočena debelina plošče za klik montažo spojnika je 1.6mm.
0935HSC/SC MM spojnik, keramična cevka, SENKO
0935JSC/SC SM spojnik, keramična cevka, SENKO
0935LSCAPC/SCAPC SM spojnik, keramična cevka, SENKO
SCD/SCD MM/SM, SCDAPC/SCDAPC SM spojniki
Montažna odprtina za SC Duplex. Priporočena debelina plošče za klik montažo spojnika je 1.6mm.
0935PSCD/SCD MM spojnik, keramična cevka, SENKO
0935QSCD/SCD SM spojnik, keramična cevka, SENKO
0935RSCDAPC/SCDAPC SM spojnik, keramična cevka, SENKO
LCD/LCD MM/SM, LCDAPC/LCDAPC SM spojniki, SENKO
Barve ohišja: bež (OM1, OM2), vodna (OM3), vijolična (OM4), modra (SM) in zelena (SM APC)
0936HLCD/LCD MM spojnik, keramična cevka, SENKO
0936JLCD/LCD SM spojnik, keramična cevka, SENKO
0936LLCDAPC/LCDAPC SM spojnik, keramična cevka, SENKO
LCQ/LCQ MM/SM, LCQAPC/LCQAPC SM spojniki
Barve ohišja: bež (OM1, OM2), vodna (OM3), vijolična (OM4), modra (SM) in zelena (SM APC).

LCQ (Quad) ima enako montažno odprtino, kot SC Duplex (na skici). Priporočena debelina plošče za klik montažo je 1.6mm.
0936DLCQ/LCQ MM spojnik, keramična cevka, zaskočka
0936FLCQ/LCQ SM spojnik, keramična cevka, zaskočka
0936GLCQAPC/LCQAPC SM spojnik, keramična cevka, zaskočka
0936PLCQAPC/LCQAPC SM spojnik, keramična cevka, SENKO
LCD/LCD MM/SM, LCDAPC/LCDAPC SM spojniki, 13x13mm
Montažna odprtina za LCD oblike 13x13.
09368LCD/LCD MM spojnik, keramična cevka, 13x13mm, zaskočka
09369LCD/LCD SM spojnik, keramična cevka, 13x13mm, zaskočka
09370LCDAPC/LCDAPC SM spojnik, keramična cevka, 13x13mm, zaskočka
FC/FC, FCAPC/FCAPC spojniki, oblika D
Montažna odprtina za FC spojnik oblike D.
09371FC/FC SM spojnik, keramična cevka, D montažna odprtina
09373FCAPC/FCAPC SM spojnik, keramična cevka, D montažna odprtina
E2000/E2000, E2000APC/E2000APC spojniki, R&M
E2000 Simplex ima enako montažno odprtino, kot SC Simplex (na skici). Priporočena debelina plošče za klik montažo spojnika je 1.6mm.
09391E2000/E2000 SM spojnik, keramična cevka, R&M
09392E2000APC/E2000APC SM spojnik, keramična cevka, R&M
LX5D/LX5D, LX5DAPC/LX5DAPC spojniki, Huber+Suhner
LX5D (Duplex) ima enako montažno odprtino, kot SC Simplex (na skici). Priporočena debelina plošče za klik montažo spojnika je 1.6mm.
09396LX5D/LX5D SM spojnik , keramična cevka, Huber+Suhner
09397LX5DAPC/LX5DAPC SM spojnik , keramična cevka, Huber+Suhner
MPO spojniki, različne barve, SENKO
Spoji od 4 do 72 optičnih vlaken. Standardna barva spojnika 0939F je črna, možna izbira je še svetlo modra vodna barva za OM3 in svetlo vijolična roza barva za OM4. Spojnik 0939G je v sivi barvi.
0939FSENKO MPO spojnik, ključ zgoraj na ključ spodaj
0939GSENKO MPO spojnik, ključ zgoraj na ključ zgoraj

Ženski-ženski hibridni spojnik

ST/FC hibridni spojnik
09355ST/FC hibridni spojnik, keramična cevka
SC/FC hibridni spojnik
SC/FC ima enako montažno odprtino, kot SC Simplex (na skici). Priporočena debelina plošče za klik montažo spojnika je 1.6mm.
0935DSC/FC hibridni spojnik, keramična cevka
SC/LC hibridni spojnik
SC/LC ima enako montažno odprtino, kot SC Simplex (na skici). Priporočena debelina plošče za klik montažo spojnika je 1.6mm.
0935ESC/LC hibridni spojnik, keramična cevka
FC/LC hibridni spojnik
09376FC/LC hibridni spojnik, keramična cevka
Vijaki M2x8 z matico
0939T25 vijakov M2x8 z matico

Moški-ženski hibridni spojniki

Spojnik SC, SCAPC moški na LC, LCAPC ženski - SC, SCAPC male to LC, LCAPC female SM adapter
0937ZSC moški na SCAPC ženski SM hibridni prehod
0937ASCAPC moški na SC ženski SM hibridni prehod
0937BSC moški na LC ženski SM hibridni prehod
0937CSC moški na LCAPC ženski SM hibridni prehod
0937DSCAPC moški na LC ženski SM hibridni prehod
0937ESCAPC moški na LCAPC ženski SM hibridni prehod
Spojnik FC, FCAPC moški na LC, LCAPC ženski - FC, FCAPC male to LC, LCAPC female SM adapter
0937PFC moški na SC ženski SM hibridni prehod
0937QFC moški na SCAPC ženski SM hibridni prehod
0937RFCAPC moški na SC ženski SM hibridni prehod
0937SFCAPC moški na SCAPC ženski SM hibridni prehod
0937FFC moški na LC ženski SM hibridni prehod
0937GFC moški na LCAPC ženski SM hibridni prehod
0937HFCAPC moški na LC ženski SM hibridni prehod
0937IFCAPC moški na LCAPC ženski SM hibridni prehod

Poleg običajnih spojnikov je na voljo vrsta SM in MM spojnikov in kombinacij z : ST, SC, LC, LCD, LCQ, FC, DIN, MTRJ, Opti-Jack, E2000, LX5, MU, FSMA, .. , v UPC ali APC izvedbi.